Ewa Pacuła o sławnej siostrze. Dlaczego Joanna Pacuła nie chce grać w polskich filmach i serialach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ewa Pacuła opowiedziała o swojej siostrze Joannie Pacule, która od wielu lat mieszka w Ameryce i występuje w tamtejszych produkcjach filmowych oraz serialowych. Dlaczego nie chce grać w polskich filmach i serialach?

Multimedia

Droga Joanny Pacuły do Hollywood prowadziła przez Paryż. To właśnie w stolicy Francji piękna Polka poznała Romana Polańskiego, który pomógł jej w dostaniu pierwszej roli w USA, w "Parku Gorkiego". Rola Iriny Asanovej była ogromnym sukcesem Polki, za którą otrzymała nominację do Złotego Globu i rozpoznawalność o jakiej marzyła. Zachodnie media porównywały ją do młodej Lauren Bacall. Była pierwszą Polką, która pojawiła się na okładce magazynu „Vogue”.

Po udanym debiucie w "Parku Gorkiego", Pacuła zagrała jeszcze w m.in. "Pocałunku", "Tombstone", "Słodkich kłamstwach" czy "Wybrańcu śmierci". Na małym ekranie mogliśmy ją oglądać w takich serialach jak: "Detektyw Monk" oraz "Kości".

Polskie aktorki w Hollywood. Oto 13 najbardziej znanych Polek w Ameryce! [GALERIA]Zobacz więcej

Jej siostra - Ewa Pacuła w rozmowie z Wideo Portalem przyznała, że choć sama pracowała w Stanach Zjednoczonych jako modelka, nigdy nie miała szansy na taką karierę. Czy Ewa uważa, że jej siostra jest niedoceniona w Polsce? Modelka przyznała, że Joanna Pacuła nie chce grać w polskich filmach i serialach. Dlaczego? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news*

Komentarze

Skomentuj
 • Jola Sarna Morawiecka (gość)

  Była w tym serialu piękna. Teraz jest cenzura na Zieloną Miłosć. Można zobaczyć serial tylko w internecie. Pacuła to piękna i dobra aktorka, na przykład jej Desdemona jest niezapomniana, a zagrała ją w 1984 roku. Już po Parku Gorkiego.

  04.04.2019 20:45
 • .. (gość)

  to sprostowanie do wypowiedzi siostry

  26.02.2019 12:30
 • ???? (gość)

  Joanna nie była nominowana do Oskara ale do Złotego Globu

  26.02.2019 12:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×