Ewa Szabatin: Widziałam, jak Doda leży na podłodze i czeka na zastrzyk [WIDEO]

Ewa Szabatin współczuje Dodzie problemów z kręgosłupem. Podczas pracy nad jej kostiumem, widziała atak bólu u gwiazdy. Piosenkarka od lat cierpi na zwyrodnienie kręgosłupa.

Multimedia

Kiedy była u mnie, to widziałam, że była bardzo poturbowana, jeśli chodzi o jej kręgosłup. Położyła się u mnie w atelier na podłodze i zobaczyłam, jak duży jest to problem. Zrobiło mi się przykro, że rzeczywiście dziewczyna ledwo żyje. Zamawiała przy mnie pielęgniarkę, która dała jej zastrzyk, bo za dwa dni miała koncert, na którym występowała w mojej kreacji. Nie znałam jej z od tej strony. To duży problem, jeśli chodzi o jej zdrowie, więc życzę jej wszystkiego dobrego – relacjonuje wydarzenie Ewa Szabatin w rozmowie z agencja informacyjną Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: EWA SZABATIN O LANSIE NA POKAZACH MODY [WIDEO] AGNIESZKA SZULIM O DODZIE: ISTNIEJE W MEDIACH JUŻ TYLKO DZIĘKI AFERZE

Ewa Szabatin współpracuje z Dodą od niedawna. Pierwszym zamówieniem było zaprojektowanie dla niej stroju z motywem rewolwerów na koncert w Świnoujściu, który odbył się 21 czerwca w ramach imprezy „Dni morza”. Do projektantki zgłosiła się na trzy tygodnie przed występem.

Doda zapytała, czy zechciałabym jej uszyć rewolwerową kreację, bo w mojej ostatniej kolekcji pojawiał się znak rewolweru na różnych rzeczach, m.in. na t-shirtach, czapkach, koszulach, sukienkach. Dorocie się to bardzo spodobało. Zgodziłam się. Powstał nietypowy kostium – białe body z czarnymi rewolwerami oraz długi płaszcz, który był cały zadrukowany rewolwerami. Nadruki są robione ręcznie, więc było przy tym wszystkim dużo roboty, ale było to też duże wyzwanie. Jestem bardzo szczęśliwa, że taka osoba się do mnie zgłosiła. Pierwszy raz szyłam dla takiej gwiazdy na specjalne zamówienie – mówi Ewa Szabatin.

Projektantka przygotowała dla gwiazdy aż osiem projektów, z których Doda wybrała dwa. W wyniku połączenia powstała kreacja, w której wokalistka pojawiła się na koncercie.

– *Nasze spotkania i przymiarki przebiegały bardzo miło. Trwały dosyć krótko, bo Dorota zawsze gdzieś biegła i miała dużo spraw. Jest bardzo zajętą osobą. Natomiast nie było żadnych problemów przy tworzeniu tej sukienki, zaufała mi* – wspomina Ewa Szabatin.

CZYTAJ TAKŻE: DODA O POKAZANIU PIERSI NA KONCERCIE AEROSMITH: TO DLA MNIE NORMA [WIDEO] DODA NAGO W WANNIE! PIKANTNE ZDJĘCIE NA INSTAGRAMIE

Ewa Szabatin jest tancerką klasy S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Od pięciu lat również projektuje ubrania. Jej klientami są m.in. Michał Piróg i Dawid Kwiatkowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×