Ewa Szykulska pogrążona w żałobie. Zmarł jej mąż, Zbigniew Pernej. "Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością"

Ewa Szykulska, wspaniała aktorka o charakterystycznym chropowatym głosie, przeżywa ciężkie chwile. Gwiazda filmów braci Kondratiuków straciła męża. Zbigniew Pernej odszedł niespodziewanie.

Multimedia

Ewa Szykulska jest w żałobie

Ewa Szykulska - gwiazda filmów braci Kondratiuków, niezapomniana Jola z "Hydrozagadki" i Karen z "Pana Samochodzika", przechodzi trudne chwile. Aktorka straciła ukochanego męża. Zbigniew Pernej odszedł niespodziewanie, 25 grudnia 2021r. Oto kondolencje, które ukazały się w Gazecie Wyborczej.

Najszczersze kondolencje składamy Ewie Szykulskiej z powodu niespodziewanej śmierci męża Zbyszka Perneja. Mądrego, dobrego, uczynnego Naprawdę wspaniałego Człowieka i fachowca. Będzie nam go bardzo brakować - czytamy

Jej zachrypnięty głos zna każdy. Mężczyźni za nią szaleli, a kobiety jej nienawidziły!Zobacz więcej

Zbigniew Pernej - kim był?

Zbigniew Pernej był drugim mężem Ewy Szykulskiej - inżynierem zajmującym się motoryzacją oraz byłym dyrektorem Polmozbytu w Warszawie. Aktorka poślubiła go po 17 latach związku. Para nie doczekała się potomstwa.

Mój ukochany MĄŻ. Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością. Przy Nim czułam się bezpieczna i potrzebna. Jego pasją była praca. Był człowiekiem codziennej, bezinteresownej pomocy dla nas wszystkich. Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany? Twoja Ewa - czytamy w nekrologu.

Aktorce i jej najbliższym składamy kondolencje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×