Ewa Wachowicz o "Top Chef": W tej serii mamy bardzo mocne osobowości [WIDEO]

Ewa Wachowicz już na starcie programu bardzo dobrze ocenia uczestników tej edycji "Top Chef". Jurorka przyznaje, że tym razem w szranki stają kucharze z dużym doświadczeniem i niebywałymi umiejętnościami.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH 13 UCZESTNIKÓW "TOP CHEF 2"! [ZDJĘCIA] DRUGA EDYCJA "TOP CHEF" 5.03.2014, ODC. 1: MARTIN GIMENEZ CASTRO GOŚCIEM SPECJALNYM

W polskiej edycji kulinarnego show, czternastu szefów kuchni musi udowodnić, który z nich zasługuje na tytuł najlepszego z najlepszych.

- W tej serii mamy naprawdę bardzo mocne osobowości, mamy kucharzy, którzy są świetnymi specjalistami. Kilku z nich pracowało w restauracjach trzygwiazdkowych Michelin, więc naprawdę mają sporą wiedzę i umiejętności. Oczywiście osobną stroną jest niestety program reality show, gdzie borykają się oni z czasem, ze stresem, z kamerami, z tym wszystkim, co się dzieje dookoła i ze swoimi emocjami - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Wachowicz, dziennikarka i jurorka "Top Chef".

Pierwszy pojedynek na noże wygrał Adam Kowalewski z Bydgoszczy. 27-letni kucharz otrzymał od jurorów immunitet, a tym samym pewność, że pojawi się w kolejnym odcinku. Chociaż przez widzów od razu uznany został za czarnego konia tej edycji, w drugim odcinku palmę pierwszeństwa musiał oddać Bartłomiejowi Kuzianikowi. Ewa Wachowicz podkreśla, że na początku programu uczestnicy nie wykładają na stół wszystkich kart i nie prezentują stuprocentowych możliwości. - W momencie, kiedy jeszcze mamy czternastu uczestników, to oni wszyscy są troszkę wycofani i sprawdzają, patrzą, co sąsiad robi i umie. Z odcinka na odcinek pojawiają się nowe gwiazdy i nowe osobowości. Przy różnych konkurencjach wychodzą nam nowi szefowie kuchni, którzy nagle po prostu stają się gwiazdami w tej konkurencji - mówi Ewa Wachowicz. CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF 2" 12/03.2014, ODC. 2. ODPADŁ PIOTR LISAKOWSKI. ZOSTAŁO TYLKO 12 UCZESTNIKÓW! [ZDJĘCIA] "TOP CHEF 2" 12.03.2014. ODC. 2: SZARAŃCZE, SKORPIONY - Z CZEGO BĘDĄ GOTOWAĆ UCZESTNICY? [WIDEO]

W programie nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. W pierwszym odcinku show niespodziewanie opuściła Patrycja Stefanów-Kot. Dobrowolnie oddała szansę na 100 tys. złotych i tytuł Top Chefa w ręce Magdaleny Perszke, która była jednogłośnie nominowana do opuszczenia programu. Perszke wykorzystała szansę i pozostała w programie także w kolejnym odcinku.

- W "Top Chefie" będą naprawdę spore emocje. Zresztą w pierwszym odcinku już to było widać, kiedy tak naprawdę decyzją Patrycji o odejściu z programu wszyscy na planie byli zaskoczeni. To się naprawdę zadziało - Ewa Wachowicz.

W jury programu "Top Chef" zasiadają Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro, Maciej Nowak oraz Joseph Seeletso. Program prowadzi Grzegorz Łapanowski, kucharz i dziennikarz kulinarny. Program można oglądać na antenie Polsatu w każdą środę o 20.35.

Komentarze

Skomentuj
  • grrr (gość)

    Zaaaapraszam na nowo powstały porrtal z filmami online w jakości HD: tnij.com/UbCjE

    13.03.2014 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×