Ewa Wachowicz o wyborach Miss Universe: Nie poznali się na Paulinie Krupińskiej

Ewa Wachowicz, Miss Polonia '92 i III wicemiss w konkursie Miss Świata, wypowiedziała się na temat występu Pauliny Krupińskiej podczas konkursu Miss Universe.

Multimedia

Ewa Wachowicz, była Miss Polonia i uczestniczka wielu prestiżowych, międzynarodowych konkursów piekności skomentowała na łamach "Super Expressu" ostatnie wybory Miss Universe, w których brała udział Paulina Krupińska. Polka była typowana do zdobycia korony, jednak nie dostała się nawet do finałowej szesnastki.

CZYTAJ TAKŻE: PAULINA KRUPIŃSKA ZOSTAŁA MISS PHOTOGENIC NA MISS UNIVERSE 2013 PAULINA KRUPIŃSKA - MISS POLONIA 2012 W REKLAMIE!

- Te wybory to specyficzny świat, o gustach się nie dyskutuje tak jak i o smakach. Paulina jest piękną, mądrą dziewczyną, bo tylko takie Polki są. Nie poznali się na niej; żałuję, że nie weszła do finałowej szesnastki, jednak ciężko walczyć z Ameryką Południową - powiedziała Ewa Wachowicz.

Była miss dodała także, że dziewczynki w krajach takich, jak Wenezuela, skąd pochodzi tegoroczna zwyciężczyni, już od najmłodszych lat przygotowywane są do udziału w konkursach piękności, więc wiedzą, co je może czekać.

CZYTAJ TAKŻE: ROBERT LEWANDOWSKI PRZYWITAŁ PAULINĘ KRUPIŃSKĄ NA LOTNISKU KTO ZOSTANIE MISS UNIVERSE 2013? PAULINA KRUPIŃSKA W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE

Komentarze

Skomentuj
  • iwona (gość)

    a czego się spodziewać, że w Moskwie Polka zostanie ustawiona nie piedestale?

    13.11.2013 20:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×