Ewan McGregor o przygotowaniach do filmu „Son of a Gun”. W kinach od 2 stycznia [WIDEO]

Thriller sensacyjny „Son of a Gun” z Ewanem McGregorem w zaskakującej roli recydywisty i wroga publicznego numer jeden. "Każdego wieczoru spuszczali mi łomot!" - McGregor opowiada o przygotowaniach do filmu. W kinach od 2 stycznia.

Multimedia

*[/i]Pościgi samochodowe, strzelaniny, ucieczki helikopterem, a nawet brawurowy skok na kopalnię złota. Wszystko to znalazło się w sensacyjnym thrillerze „Son of a Gun”, gdzie epicki rozmach „Gorączki” miesza się ze scenami rodem z kultowego „GTA V”. Występujący w filmie Ewan McGregora zdradza, skąd u niego awersja do latania, co myśli o więziennych „kafarach” i dlaczego każdy aktor powinien – przynajmniej od czasu do czasu – dostać konkretny łomot!

Przygotowania do roli

[i]- Czytając scenariusz "Son of a Gun" naprawdę nie wiedziałem, co się wydarzy na następnych stronach! – mówi McGregor. – Przeczytałem w życiu setki scenariuszy. Wiele z nich to po prostu kolejne wersje filmów, które już kiedyś ktoś nakręcił. Ale ten scenariusz był inny, opowiadał wspaniałą historię. Nie jest to kolejna strzelanka, albo film z gatunku "zabili go i uciekł" – jest w nim głębia i mądrość, która spaja wszystkie wątki i tworzy z nich sensowną całość.*

Żeby dobrze się przygotować do roli więziennego twardziela, McGregor na kilka miesięcy przed rozpoczęciem pracy na planie rozpoczął intensywne ćwiczenia. - Musiałem trochę popracować nad sylwetką – mówi aktor - Ćwiczyłem, głównie w domu, przez dwa, albo trzy miesiące. Chciałem wyglądać jak facet, który potrafi sam o siebie zadbać. A potem pojechaliśmy na zdjęcia do więzienia, zobaczyłem tych wszystkich kafarów i pomyślałem sobie: "No tak, na ich tle i tak wyglądam jak mały chłopczyk". Matt Nable (aktor, dawniej zawodowy rugbista) wziął sprawy w swoje ręce. Stworzyliśmy mały klub bokserski. Każdy z naszej ekipy, po kolei, miał za zadanie przyłożyć Mattowi, w ciągu jednej minuty. Nie jestem typem kolesia, który lubi się bić, to nie mój styl, ale Matt wrzeszczał: "No uderz mnie, uderz" i lżył mnie, dopóki nie stanąłem do walki. Każdego wieczoru spuszczał nam mały łomot, żebyśmy pamiętali, kto tu rządzi. Dla aktora porządna bijatyka po dniu ciężkiej pracy, to naprawdę jest coś!

O filmie

Film opowiada historię 19-letni JR (Brenton Thwaites), który zostaje aresztowany za niewielkie przestępstwo. W twardych warunkach więzienia szybko zdaje sobie sprawę, że bez silnej opieki nie ma szans na przetrwanie za kratami. Młodemu przestępcy udaje się zawrzeć znajomość z groźnym kryminalistą uchodzącym za wroga publicznego numer jeden – Brendanem Lynchem (Ewan McGregor). JR staje się podopiecznym gangstera. Wszystko ma jednak swoją cenę. Młody chłopak musi pomóc Brendanowi i jego ekipie w ucieczce z więzienia. W nagrodę za udaną akcję, JR dostaje propozycję udziału w napadzie na złoto warte miliony dolarów. Wszystko skomplikuje się, kiedy JR pozna piękną dziewczynę (Alicia Vikander), protegowaną niebezpiecznego bossa międzynarodowego gangu (Jacek Koman).

„Son of a Gun” Gatunek: thriller Produkcja: Australia 2014 Reżyseria: Julius Avery Scenariusz: Julius Avery Obsada: Ewan McGregor, Brenton Thwaites, Alicia Vikander, Jacek Koman, Matt Nable

„Son of a Gun” w kinach od 2 stycznia.

Zobacz zwiastun:

FILM https//youtu.be/ASN4IU0b5yw

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×