Ewelina Lisowska kusi dekoltem w mocno wyciętym bikini i zapewnia: "Obecnie mam ochotę mieć fałdki i być leniem"

Ewelina Lisowska wypoczywa aktualnie we Włoszech. Wokalistka opublikowała w sieci śmiałe zdjęcia z plaży, a także obszerny post, który może nawiązywać do szeroko komentowanych przemyśleń Agnieszki Kaczorowskiej i jej "mody na brzydotę". Sprawdźcie, o co chodzi.

Multimedia

Ewelina Lisowska zdecydowanie ma teraz swój czas. Wokalistka odżyła, bo odrzuciła obraz "idealnej", zerwała z restrykcjami i wyrzeczeniami i po prostu cieszy się życiem. Coco Chanel mawiała, że "nic bardziej nie czyni kobiety piękną, niż jej wiara we własne piękno" i to w przypadku Eweliny Lisowskiej jest widoczne na każdym kroku.

W kontrze do trendu body positive wydaje się być natomiast Agnieszka Kaczorowska, która rozwścieczyła ostatnio cały Internet wpisem o "modzie na brzydotę".

Ewelina Lisowska kończy z wyrzeczeniami i publikuje nowe zdjęcie!Zobacz więcej

Ewelina Lisowska w bikini

Popularna wokalistka przebywa aktualnie we Włoszech skąd opublikowała na swoim Instagramie serię pięknych zdjęć. Lisowska choć pozuje w ultra seksownym bikini zapewnia, że woli być z dresie, z rozczochranymi włosami i dodatkowymi kilogramami. -Włochy kocham za pizzę, mozzarellę, aperola i piękne widoki 🙃 A te trzy pierwsze pozycje przyczyniły się do tego, że nie zapinam się w jedyne szorty, które zabrałam - napisała ma Instagramie.

Pozwólmy sobie na chwile słabości, rozczochrane włosy, dodatkowe kilogramy, spadek wagi i wszelkie inne niedoskonałe sprawy. Życie nie jest wyidealizowanym obrazkiem, więc nie trzeba udawać, że robi się pranie we włosach nakręconych na lokówkę (bynajmniej mi się jeszcze nie zdarzyło😅). Im jestem starsza, tym bardziej wiem, że siła kobiety jest właśnie w tych rozczochranych włosach. Obserwuje wiele swoich koleżanek, które są świetnymi matkami i wiem jak trudno im pogodzić macierzyństwo z walką o „lepsze ja”. Tylko które JA jest lepsze? O tym musi zadecydować sobie każda z nas sama i przede wszystkim nie być oceniana! Myślę, że dziewczyny z większą wagą bez problemu znajdą sobie materiały do ćwiczeń, a te z mniejszą- wiedzą, gdzie stoi lodówka. Nikt nie potrzebuje niczyjej reprymendy, by coś w sobie zmieniać. Zmiany muszą zachodzić w środku, a nie pod presją otoczenia. Każda z nas ma wybór i wie co jest dla niej dobre lub co jest jej w danym momencie potrzebne. Ja obecnie mam ochotę mieć fałdki i być leniem. Nie jest to niczyja sprawa, tylko moja - czytamy.

Internauci jej przyklaskują. Oto ich komentarze:

Cudowne słowa, a zarazem sama prawda ps. Wyglądasz obłędnie! 😍🔥🔥🔥

Kocham Cię za te słowa! ❤️

Bardzo mądre słowa. Cieszę się, że są znane osoby, które myślą w tych kwestiach rozsądnie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×