Ewelina Lisowska promuje siostry w telewizji. Zobacz, jak wygląda Aleksandra i Alicja! Czy też mają talent do śpiewania?

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Autorka takich hitów jak "W stronę słońca” czy "Nieodporny rozum" gościła ostatnio z młodszymi siostrami w studio "Dzień Dobry TVN". Jak wygląda ich siostrzana relacja? Czy Aleksandra i Alicja też mają talent wokalny?

Multimedia

Ewelina Lisowska dała się poznać szerszej publiczności w 2012 r., biorąc udział w programie "X-Factor". Potem jej kariera nabrała rozpędu i m.in. wygrała "Taniec z gwiazdami". Obecnie to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Niewielu wie, że autorka takich hitów jak "W stronę słońca” czy "Nieodporny rozum" ma dwie młodsze siostry.

Od "X-Factor" przez "Taniec z gwiazdami" do... Zobacz, jak zmieniła się wokalistka! [GALERIA]Zobacz więcej

Piosenkarka pojawiła się ostatnio z Aleksandrą i Alicją w „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o swoich relacjach. Czy Aleksandra i Alicja też mają talent do śpiewania? -Wiedziałam, że moje siostry mają fajne głosy – powiedziała piosenkarka.

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Jak siostry spędzają wspólnie czas? W studiu programu Aleksandra i Alicja Lisowskie zdradziły, jak dorasta się u boku znanej siostry. – Początki były trudne, bo gdy Ewelina stawała się sławna, to dużo osób nas zaczepiało, prosiło o autografy i to było uciążliwe – zdradziła Aleksandra. W czym są do siebie podobne, a co je różni?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×