Ewelina Lisowska wytyka Kubie Wojewódzkeimu brak pomocy

Ewelina Lisowska, którą Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu, dość ostro wytknęła mu, że nie pomaga młodym artystom.

Multimedia

Ewelina Lisowska była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie było to pierwsze spotkanie piosenkarki i showmana, którzy wcześniej spotkali się w programie "X-Factor". Lisowska dość szybko odpadła z talent show, m.in. dlatego, że nie przypadła do gustu Wojewódzkiemu. W programie przypomniała mu o tym. [sc] CZYTAJ TAKŻE: EWELINA LISOWSKA I MARCIN MELLER U KUBY WOJEWÓDZKIEGO 15.10.2013 [WIDEO] EWELINA LISOWSKA: PRACUJĘ NAD MATERIAŁEM NA NOWĄ PŁYTĘ [WIDEO][/sc]

    • Wyrzuciłeś mnie z programu. Od kogoś takiego jak Ty oczekuje się, że pomożesz. Kończy się programy, a my nie mamy co ze sobą zrobić, nie wiemy co ze sobą zrobić. A Ty tylko krytykujesz i wytykasz to, co robimy źle. Skrytykowałeś mój pierwszy singiel i nawet po części się z Tobą zgadzam, ale nie uważam, żeby to brzmiało jak wszystko inne, myślę, że jakoś się wyróżniałam z nim. Po programie żadna duża wytwórnia nie chciała podpisać ze mną kontraktu, nie było żadnych propozycji. W końcu związałam się z małą wytwórenką *- mówiła Ewelina Lisowska.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×