ewelina lisowska

Zaglądamy do domów polskich gwiazd. Tak mieszkają Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak i inni. Nie wszyscy zdecydowali się na przepych

Gwiazdy jak każdy z nas potrzebują chwili odpoczynku od medialnego szumu. Często ukojenie odnajdują w swoich domach. Każde z wnętrz polskich gwiazd wygląda inaczej. Jedni są fanami minimalizmu, a inni stawiają na bardziej wystawne projekty. Niektóre mieszkania mogą naprawdę zaszokować. Jak mieszkają m.in. Basia Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak? Zobaczcie naszą galerię!

24.07.2022Domy gwiazd

"Twoja twarz brzmi znajomo". Tak mieszka Ewelina Lisowska! Jest stylowo i nowocześnie. Sercem jej domu jest garderoba, w której robi się na bóstwo

Ewelina Lisowska od momentu debiutu blisko dekadę temu cieszy się sporą rozpoznawalnością i popularnością. Autorka hitu "W stronę słońca" w przeciwieństwie do wielu gwiazd nie przeniosła się do Warszawy, a urządziła na Dolnym Śląsku. Często chwali się swoim dopieszczonym w każdym detalu gniazdkiem. Jak mieszka Ewelina Lisowska? Zobacz naszą galerię!

20.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Świąteczny odcinek programu za nami! Triumfowali... Adam Strycharczuk, Czadoman, Katarzyna Skrzynecka oraz Gosia Andrzejewicz!

Święta to czas, kiedy jeszcze większą troską otaczamy tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich, 18 grudnia w Polsacie, na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapanowała wspaniała świąteczna atmosfera! Sprawdźcie, co wydarzyło się w świątecznym odcinku programu i kto tym razem okazał się najlepszy! Były zaskoczenia?

18.12.2020Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×