Ewelina z "Warsaw shore" chce stworzyć linię ubrań dla niskich dziewczyn [WIDEO]

Ewelina Kubiak, uczestniczka programu MTV „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy”, próbuje swoich sił w muzyce i modzie. Właśnie zakończyła zdjęcia do pierwszego klipu, a już ma plany na nowy biznes. Chce zająć się projektowaniem ubrań.

Multimedia

– *Atmosfera na klipie była dobra, było parę nerwowych akcji, ale szybko się ogarnialiśmy i skupialiśmy na pracy – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, Ewelina Kubiak. – Zawsze mi się wydawało, że praca na planie jest bardzo łatwa, ponieważ trzy minuty nagrania teledysku to jest pryszcz. Ale teraz stwierdzam, że nie jest to nic prostego. Na pewno jest to wyczerpujące zadanie, które wymaga wielkiego skupienia i odpowiedzialności.*

Ewelinę Kubiak muzycznie interesują klimaty popowo-rockowe. Chce nagrywać kolejne piosenki, ale nie zamierza się na nikim wzorować, tylko stworzyć swój oryginalny wizerunek. Udział w programie „Warsaw Shore” przyniósł jej popularność, dzięki której może realizować marzenie o śpiewaniu. Kolejne, zupełnie z nim niezwiązane, pozostaje w planach na nieokreśloną przyszłość.

Myślałam, żeby otworzyć własną linię ciuchów dla niskich dziewczyn, ale zobaczymy, jak to będzie – przyznaje Ewelina Kubiak.

CZYTAJ TAKŻE: EWELINA Z "WARSAW SHORE" NAGRYWA TELEDYSK! ZOBACZ MAKING OF DO PIOSENKI "LATO" [WIDEO] ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU TELEDYSKU EWELINY Z "WARSAW SHORE"!

Program „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy” wzorowany na wersjach amerykańskiej i brytyjskiej doczekał się dotychczas dwóch sezonów. Wysoka oglądalność zapewniła mu również miejsce w jesiennej ramówce stacji MTV.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×