Ewelina z "Warsaw Shore" szuka osób do swojego TELEDYSKU!

Ewelina z "Warsaw Shore" zaczyna swoją przygodę z muzyką. Piosenkę już ma, teraz szuka chętnych do zagrania w teledysku.

Multimedia

Ewelina Kubiak chce być gwiazdą polskiej sceny muzycznej! Nagrała piosenkę, prawdopodobnie we współpracy z Tomaszem Lubertem - odpowiedzialnym za hity takich zespołów jak Virgin, Video czy Volver.

CZYTAJ TAKŻE: EWELINA Z "WARSAW SHORE" BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z TOMASZEM LUBERTEM! EWELINA Z "WARSAW SHORE" SCHUDŁA JUŻ 9 KG. ZDRADZA SWÓJ PRZEPIS NA SUKCES [WIDEO]

Po programie "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" Ewelina postanowiła poszukać osób do zagrania w jej teledysku. Wystąpić w nim ma zgrana ekipa znajomych - od 4 do 6 osób o ciekawej urodzie oraz zawodowi tancerze break beat lub break dance, ewentualnie ciekawe style nowoczesne.

Oprócz tego w teledysku ma zagrać 100 osób w wieku 18-25 lat, które wezmą udział w imprezie. Teledysk będzie nagrywany w dniach 10-11 lipca 2014 r. w Warszawie.

CZYTAJ TAKŻE: EWELINA Z "WARSAW SHORE" O ZWIĄZKU Z PAWŁEM: JESTEŚMY ZE SOBĄ BARDZO SZCZĘŚLIWI! [WIDEO] EWELINA Z "WARSAW SHORE": ZROZUMIAŁAM, ŻE MOGĘ BYĆ KIM TYLKO CHCĘ

Ktoś chętny?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×