"Ex na plaży Polska" odcinek 2. Burzliwa kłótnia pomiędzy uczestniczkami! Dojdzie do bójki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 2. odcinku czwartego sezonu "Ex na plaży Polska" skończy się rajska sielanka. Z morza wyłoni się pierwszy EX… Dwie uczestniczki pokłócą się tak, że w końcu rzucą się na siebie! Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Ex na plaży Polska" sezon 4. w poniedziałki o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Ania, Bartek i Kasjusz będą się zastanawiać, kto z nich, jako pierwszy zmierzy się z przeszłością. W willi romantyczne chwile przeżyją Ewa i Maciek. Czy między nimi dojdzie do czegoś więcej? Konflikt dziewczyn z Anastasiyą osiągnie apogeum!

Duża Ania z "Warsaw Shore" w 4. sezonie programu MTV Polska! Zobacz więcej

Czerwony tablet poinformuje uczestników, że na cypryjską plażę zmierza pierwszy EX. Ania będzie się obawiać, że to właśnie jej były chłopak dołączy zamieszka w willi i wywróci jej życie do góry nogami. Bartek będzie natomiast podejrzewał, że z morza wyłoni się Ewelina, uczestniczka programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, z którą łączył go płomienny romans. Ostatecznie do grona uczestników dołączy inna z jego dziewczyn. Czy jej wejście do programu popsuje szyki Bartkowi, który wyraźnie stara się o względy Ani?

W willi nastanie spokój, a uczestnicy będą wypoczywać nad basem. Między Ewą a Maćkiem zacznie iskrzyć… Czy przystojnemu trenerowi uda się uwieść charakterną koleżankę? Niestety, ten beztroski, wakacyjny czas zakłóci konflikt pomiędzy Anastasyją i pozostałymi dziewczynami. Meksykańska impreza wymykanie się spod kontroli, gdy dwie uczestniczki rzucą się na siebie.

Pierwsze konfilkty i pierwsze flirty w 4. sezonie! Zobacz fragment odcinka! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×