"Ex na plaży Polska" odcinek 5. Chorobliwa zazdrość i namiętny romans Kasjusza i Anastasiy [WIDEO+ZDJĘCIA]

Uczestnicy czwartego sezonu "Ex na plaży Polska" nie przestają dostarczać widzom emocji. Anastasiya kolejny raz stanie się powodem awantury, co nie zrazi, walczącego o względy dziewczyny, Kasjusza.

Multimedia

"Ex na plaży Polska" sezon 4. w poniedziałki o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Wydawało się, że konflikty w willi zostały zażegnane. Nic bardziej mylnego! Maja wpada w szał, gdy dowiaduje się o gorącym masażu, jaki zrobiła Anastasiya jej byłemu chłopakowi. Kamil próbuje ją uspokoić, jednak dziewczyna jest o niego chorobliwie zazdrosna i wcale tego nie ukrywa. Choć para w końcu się godzi, ich sielanka nie trwa długo. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące gorącej randki Kamila i Anastasiyii...

Burzliwa kłótnia pomiędzy uczestniczkami! Dojdzie do bójki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem romans pomiędzy Kasjuszem i Anastasiyą kwitnie. W trakcie przygotowań do imprezy para namiętnie się całuje. Czy Kasjuszowi uda się w końcu podbić serce zadziornej koleżanki?

Z morza wyłania się kolejny EX, Dawid, były chłopak Ismeny. Dziewczyna wpadnie w prawdziwą euforię na widok ukochanego. Czy para zdecyduje się wrócić do siebie? A może Dawid znajdzie pocieszenie w ramionach innej uczestniczki?

Pierwsze konfilkty i pierwsze flirty w 4. sezonie! Zobacz fragment odcinka! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×