"Ex na plaży Polska". Pierwsze konfilkty i pierwsze flirty w 4. sezonie! Zobacz fragment odcinka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W pierwszym odcinku czwartego sezonu "Ex na plaży Polska" nie zabrakło burzliwych emocji i dużej ilości wakacyjnego flirtu. Na słonecznym Cyprze pojawiło się ośmiu atrakcyjnych uczestników programu, którzy pragną spędzić w tym rajskim miejscu wakacje swojego życia!

Multimedia

"Ex na plaży Polska" sezon 4. w poniedziałki o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Pierwsze chwile na tropikalnej wyspie były pełne wrażeń. Uczestnicy spotkali się po raz pierwszy i od razu zaczęli oceniać swoje szanse na wakacyjny romans. Okazało się, że znani widzom z "Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" Ania i Bartek mają wspólną przeszłość. Czy pobyt w programie ponownie ich do siebie zbliży?

Uczestnicy na Cyprze! Wiemy, kiedy premiera 4. sezonu! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Już pierwszego dnia, podczas rejsu jachtem, pomiędzy uczestniczkami doszło do konfliktu. Ania, Ewa i Ismena zawiązały cichy sojusz przeciwko długonogiej Anastasiyii, która wolała towarzystwo rozrywkowych chłopaków. Po pełnym emocji rejsie jachtem, uczestnicy dotarli do okazałej willi, w której wspólnie spędzą wymarzone wakacje.

Podczas wieczornej imprezy, pomiędzy Anią a Bartkiem odżyły dawne uczucia. Na tropikalnej wyspie zjawi się jednak była dziewczyna Bartka...

Duża Ania z "Warsaw Shore" w 4. sezonie programu MTV Polska! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×