Faceci do wynajęcia i Nigdy więcej od maja w Zone Romantica

Zobacz majowe propozycje kanału Zone Romantica.

Aktualny program tv kanału Zone Romantica

Faceci do wynajęcia

Komedia o ludziach, których połączył wspólny problem: są całkowicie bez pieniędzy. Czterech mężczyzn spotyka się, by stworzyć agencję panów do towarzystwa. To ich pomysł na biznes oraz, jak mają nadzieję, przyszła gwarancja stabilności finansowej i rozwoju osobistego. Wśród nich są: mężczyzna, który został gospodynią domową, profesor filozofii i literatury oraz człowiek znający wszelkie sekrety życia, który jednak z niewyjaśnionych powodów ponosi porażkę w każdym biznesie. Do grupy dołącza także młody nieznajomy, który żyje na ulicy. Panowie do towarzystwa są zaskoczeni wyzwaniami nowego fachu. Są jednak uczciwi i wytrwali, krok po kroku nabierają doświadczenia w towarzyszeniu różnym typom kobiet. Trzymają się swej nowej tożsamości, nawet gdy oznacza to utratę reputacji.

Od 5 maja 2012 w weekendy o godz. 0:00, po dwa odcinki.

Tytuł oryginalny: Acompanantes Produkcja: Argentyna 2007 W rolach głównych: Pablo Rago, Nicolás Pauls, Jorge Marrale, Fabián Pianola, Cecilia Milone, Monica Antonopulos i inni. Liczba odcinków: 13

Nigdy więcej

Serial o przemocy domowej przybierającej pięć form: fizyczną, emocjonalną, seksualną, ekonomiczną i społeczną. Nie chronią przed nią ani wykształcenie, ani zamożność, pozycja towarzyska czy wiek. W jaki sposób kobiety mogą się przed nią bronić? Dwie bohaterki muszą stawić czoła trudnościom w życiu. Mimo kłopotów każdej z nich, ich przyjaźń nie tylko wzmacnia się i rozwija, ale także daje im siłę do dalszego działania.

Dalia Miranda jest utalentowaną malarką. Wiedzie szczęśliwe małżeńskie życie, mąż spełnia wszystkie jej życzenia. Jednak Dalia nie wie, że robi to po to, aby zapomniała o swoim największym marzeniu: dziecku. Jose Luis, mąż Dalii, nie chce mieć dzieci i jest szczęśliwy bez nich. Próbuje przekonać Dalię, żeby, zamiast dzieciom, poświęciła życie jemu. Ale instynkt macierzyński młodej kobiety jest coraz silniejszy. Zaczyna zastanawiać się, czy naprawdę chce żyć z Jose i czy chce, by był ojcem jej dzieci?

Problemy Dalii wzmacniają jej przyjaźń z Azaleą, serdeczną kobietą, która czuje się osaczona przez niezwykle skąpego męża. On tłumaczy swoje zachowanie tym, że wszystko, co robi, robi dla ich wspólnego dobra.

Dalia i Azalea spotkają jeszcze wiele krzywdzonych kobiet - bitych, wykorzystywanych seksualnie, zmuszanych do absolutnego posłuszeństwa, nie mogących poradzić sobie z chorobliwą zazdrością partnerów, poniżającym traktowaniem. Czy bohaterki odnajdą siłę, by walczyć o spokój własnych serc i drogę do prawdziwego szczęścia?

Od 30 maja 2012 w dni powszednie o godz. 20:00, po dwa odcinki.

Tytuł oryginalny: Ni una vez mas Produkcja: Meksyk, 2005 W rolach głównych: Angelica Aragon, Andrea Noli, Angela Fuste, Roberto Mateos i inni Liczba odcinków: 45

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×