"Facet do wymiany". Marion Cotillard zmienia partnera! Komedia w kinach od 30 czerwca [ZDJĘCIA]

„Facet do wymiany” (oryg. „Rock’n Roll”) to komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokaże jak z „przeciętniaka” stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc! W filmie występują: Marion Cotillard („O północy w Paryżu”) oraz Guillaume Canet („Niebiańska plaża”) – czyli partnerzy z prawdziwego życia, w roli… filmowej pary! Na ekranie wcielający się (również) w samych siebie m.in: Gilles Lellouche („Niewierni”) i Ben Foster („Inferno”). Prezentujemy oficjalne kadry z produkcji „Facet do wymiany”. Komedia wejdzie do polskich kin już 30 czerwca.

Multimedia

Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na: a) powolną emeryturę, b) wybieranie nagrobka, c) radykalną zmianę życia i wizerunku! Guillaume, popularny aktor po 40-stce, dokładnie te słowa usłyszał od swojej 20-letniej koleżanki „po fachu”.

Gwiazdy w nowym filmie reżysera "Wojennych dziewczyn"! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną (Marion Cotillard), kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka bardzo szybko wyrwie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.

„Facet do wymiany” – w kinach od 30 czerwca

Gatunek: komedia
Produkcja: Francja 2017
Reżyseria: Guillaume Canet („Więzy krwi”, „Nie mów nikomu”)
Scenariusz: Guillaume Canet, Rodolphe Lauga, Philippe Lefebvre
Obsada: Marion Cotillard („Sprzymierzeni”, „O północy w Paryżu”, „Incepcja”, „Niczego nie żałuję - Edith Piaf”), Guillaume Canet („Niebiańska plaża”, „Niewierni”, „Niebo nad Saharą”), Gilles Lellouche („Marsylski łącznik”, „Niewierni”), Ben Foster („Warcraft: Początek”, „Inferno”, „Aż do piekła”), Kev Adams („Nowe przygody Aladyna”)

Zobacz galerię

CO DO ZOBACZENIA W KINIE

Komentarze

Skomentuj
  • WujaMa (gość)

    Filmy nudny, przydługi, kiepska satyra. Nie polecam.

    01.07.2017 22:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×