"Facet na miarę". Czarująca francuska komedia romantyczna z Jeanem Dujardinem już na VOD! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Facet na miarę” to kolejny po „Nietykalnych” i „Za jakie grzechy, dobry Boże?” francuski hit, który podbił serca polskich widzów! Film możecie już oglądać na VOD!

Multimedia

Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna przekonująca, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe, była filmem zamknięcia Netia Off Camera 2016 i została doskonale przyjęta przez publiczność festiwalu. W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie „Artysta”. Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z „Miłości po francusku”.

CZYTAJ TAKŻE:

"JAK ZOSTAĆ KOTEM". NOWA KOMEDIA TWÓRCY "FACETÓW W CZERNI" Z REWELACYJNYM TOMASZEM KOTEM W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ JUŻ NA VOD! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”.

Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

"FACET NA MIARĘ" JUŻ NA VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×