"Fakty" TVN. Justyna Pochanke odchodzi z TVN i TVN24 po 19 latach. "Nie planowałam tego"

Justyna Pochanke ogłosiła, że odchodzi z TVN i TVN24, gdzie pracowała przez 19 lat. Czym była spowodowana taka decyzja dziennikarki?

Multimedia

Justyna Pochanke odchodzi z TVN

Do pracowników "Faktów" i TVN24 przyszedł mail od Justyny Pochanke, która postanowiła zrezygnować z pracy w stacji. "Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać" - napisała.

Anna Seremak-Frątczak z TVN24 zaliczyła wpadkę na wizji! "Przyłapali mnie państwo"Zobacz więcej

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Justyna Pochanke tak skomentowała swoje odejście:

Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – ekipie "Faktów" i TVN24. Widzom – bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi – bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe.

Justyna Pochanke zaczęła w TVN24 w 2001 roku. W 2004 roku została prowadzącą główne wydanie "Faktów" TVN. Wcześniej była dziennikarką Radia Zet. Kilka miesięcy temu z TVN pożegnał się mąż Pochanke – Adam Pieczyński, który był szefem redakcji wieczornego wydania "Faktów".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mamusia (gość)

    Redaktorka ledwie z matura córka ubeków - daleko zaszła z tymi plecami jak na maturzystkę

    20.07.2020 18:14
  • Tomaszek (gość)

    Pani Justyna pojawi się na antenie tvp1 po upływie trzech miesięcy! Pozdrawiam.

    18.07.2020 11:45
  • Iga (gość)

    Bardzo dziękuję za wszystkie lata . Jest Pani kobietą, od której można się uczyć taktu, kultury i umiejętności polemiki. Pomyślności w dalszym życiu.

    16.07.2020 13:17
  • Janek (gość)

    No i gitara

    16.07.2020 01:39
  • lech (gość)

    Mało sympatyczna pani. Przełączałem kanał na jej widok.

    15.07.2020 12:03
  • dr. becu (gość)

    Trudno tę panią nazwać dziennikarką. Czytała poprawnie wiadomości i tyle. Natomiast jej wywiady, czy tez rozmowy na antenie były słabiutkie, płytkie, bezbarwne. W TVN-nie takich niby dziennikarek jest bez liku choćby Olejnik, Pieńkowska, Werner. W tej stacji jest właściwie jeden dziennikarz Konrad Piasecki, no może także Marciniak. reszta to słabi warsztatowo i miernie wyedukowani pracownicy propagandy.

    14.07.2020 17:36
  • ech

    Pani Justyno będzie mi Pani bardzo brakowało oraz Pani wielkiej klasy elokwencji inteligencji i wiedzy jaka Pani posiada oraz kultury osobistej. Takie cechy to rzadkość w osobowości jednego dziennikarza, zwłaszcza w tak trudnych dla nas wszystkich czasach i sytuacji politycznej. Więc niech zwolennicy tvpis nawet tu nie zajmują stanowiska i nie ośmielają się oceniać takiej osoby bo do pięt jej nie dorastacie.

    14.07.2020 11:42
  • gość (gość)

    Baba z wozu, koniom lżej.

    14.07.2020 11:32
  • Pysia (gość)

    Fajna Babka . szkoda ze juz nie bedzie . ale jak małżonek zrezygnował . w koncu był szefem Faktów wieczornych , to i żona za nim poszła ... Trudno ... Może odnajdziemy ją na innej sytacji TV ... Ciekawe kto będzie następcą ??? ...

    14.07.2020 11:02
  • Krystyna (gość)

    Choć jestem z innej opcji to muszę oddać, że Pani Pochanke to Kobieta z Klasą.

    14.07.2020 08:02
  • gienia (gość)

    bardzo będzie brakowało

    14.07.2020 04:46
  • Fox (gość)

    Czyżby czyścili stację z ubeckich pociotków

    14.07.2020 04:04
  • eles1949 (gość)

    Płakać nie będę . . . Kto następny ?

    13.07.2020 23:09
  • Rysiu (gość)

    Szkoda,że odeszła tylko z TVN.

    13.07.2020 23:03
  • Magda (gość)

    Szkoda uwielbiam Panią Justynę,ale to jej decyzja i należy ją uszanować.

    13.07.2020 21:57
  • Franciszek Dolas (gość)

    Wiadomo nowa miotła nastała to robi porzatki tak jak radiem 3 kazelek może wpłynąć

    13.07.2020 21:29
  • KMZ (gość)

    Inteligentna dziennikarka to jak...woda na pustyni! Można Panią Pochanke lubić/ nie lubić ale inteligencji i klasy nie można Jej odmówić. Szkoda, że inna "śliczna" dziennikarka zajęła Jej miejsce. Ogromna różnica w każdym wymiarze.

    13.07.2020 20:41
  • Dorota (gość)

    Ojej, Wielka strata dla stacji. A mnie żal..

    13.07.2020 20:37
  • Ziut (gość)

    Wreszcie

    13.07.2020 19:51
  • Teresa (gość)

    Bardzo żałuje ,że Pani Justyna odchodzi z programu w TVN .Jest moją stacją którą oglądam codziennie.Bedzie mi jej b. brakowało.

    13.07.2020 18:33
NowszeStarsze