fakty tvn

Jest barwnym ptakiem polskiego dziennikarstwa. O stylizacjach Moniki Olejnik często było głośno! Zobacz, w jakich kreacjach pojawiała się dziennikarka

Monika Olejnik jest jedną najbardziej znanych polskich dziennikarek. Wyróżnia się nie tylko ciętym językiem i dociekliwością, ale także swoim wyglądem. Niejednokrotnie jej stylizacje były głośno komentowane. 66-letnia dziennikarka nie boi się odważnych kolorów i łączenia różnych styli. Jest przykładem, że w każdym wieku można zaszaleć z modą!

14.10.2022Kropka nad i

"Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin wspomina mrożącą krew w żyłach wycieczkę. Ten lot zapamięta do końca życia! Pilot zapewnił im niezłe rozrywki!

Kinga Rusin już jakiś czas temu zdecydowała się odejść z programu "Dzień Dobry TVN" i ruszyć w podróż życia wraz z ukochanym Markiem Kujawą. Dziennikarka sumiennie relacjonuje kolejne etapy wyprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej najnowsza przygoda mrozi krew w żyłach. To, co przeżyła w Australii zapamięta do końca życia!

10.10.2022Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w "Dzień Dobry TVN" przeprasza za jazdę bez uprawnień i mówi walce z depresją. "Nie byłem w stanie wyjść z domu"

Piotr Kraśko nie miał ostatnimi czasy lekko - w mediach pojawiały się nagłówki dotyczące jego jazdy bez uprawnień i konsekwencji tego czynu, zaś w sieci internauci żywo dyskutowali na temat jego osoby i dorobku życiowego. Sam Kraśko usunął się w cień. Teraz, na kanapie "Dzień Dobry TVN", Piotr Kraśko postanowił odnieść się do całej sprawy. Poruszył również temat choroby.

01.10.2022Fakty TVN

Wojciech Bojanowski doświadczył straty jako ojciec i ryzykuje życiem na Ukrainie. Synek rozpoznał go na tle wojennych zniszczeń

Sytuacja na Ukrainie skupia na sobie uwagę całego świata. Na terenie zaatakowanego przez Rosję kraju przebywa wielu dziennikarzy, na bieżąco relacjonując wydarzenia z narażeniem swojego życia. Wśród nich jest także dziennikarz Faktów TVN24 Wojciech Bojanowski. Na swoim Instagramie reporter wrzucił filmik, na którym jego synek rozpoznaje tatę na tle wojennych zniszczeń, co wywołało lawinę zachwytu.

07.03.2022Fakty TVN

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×