Fame MMA 3. Monika "Esmeralda" Godlewska pokonana! Jak wyglądała jej walka z Martą Linkiewicz w MMA? [WIDEO Z WALKI, ZDJĘCIA]

Od kilku tygodni Monika "Esmeralda" Godlewska i Marta Linkiewicz ostro przygotowywały się do swojego starcia w Fame MMA 3. Do walki doszło 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Co się wydarzyło?

Multimedia

Monika "Esmeralda" Godlewska vs Marta Linkiewicz na Fame MMA 3

Gala Fame MMA 3 poświęcona była walkom youtuberów, influencerów, celebrytów i patostreamerów. Internauci szczególnie ostrzyli sobie zęby na pojedynek Marty Linkiewicz i Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej. Wcześniej, obie panie na każdej z konferencji dolewały oliwy do ognia, obrzucały się bluzgami, doszło nawet do rękoczynów.

Siostra Godlewska będzie walczyć w klatce? Kim jest jej przeciwniczka?Zobacz więcej

W pierwszym w Polsce freak fightcie kobiet, w pojedynku Esmeraldy z Linkimaster, lepsza okazała się Linkiewicz. Walka obfitowała w mocne ciosy, ale nie trwała długo. Linkimaster wykorzystała jedną okazję, gdy Esmeralda odsłoniła plecy. Instagramerka powalił Godlewską i zaczęła okładać ją "z dosiadu". Sędzi musiał przerwać walkę.

Po wszystkim, mimo początkowej niechęci, obie panie wpadły w sobie w ramiona, a w jednym z późniejszych wywiadów Linkiewicz powiedziała, że "to było jak ubijanie wielkiego kotleta". Z kolei Godlewska zapowiedziała, że jest gotowa na rewanż. Jej przeciwniczka również nie wyklucza, że ponownie spotka się z Esmeraldą w klatce.

Monika Godlewska w pełnym makijażu ostro trenuje przed debiutem w MMA! Zobaczcie zdjęcia z treningu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zzz (gość)

    Żenada... I artykuł też żenada. Czytaj redaktorku te swoje wypocinki przed publikacją

    01.04.2019 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×