Fame MMA 6 online. Maciej Szewczyk z "Love Island. Wyspa miłości" zawalczy w klatce! Gdzie oglądać galę Fame MMA? [LIVE, KARTA WALK]

Chociaż wielkie imprezy sportowe są odwoływane na całym świecie, w tym gale MMA, jak chociażby walki organizowane przez KSW, to jednak wszystko wskazuje na to, że organizatorzy Fame MMA 6 nie boją się epidemii koronawirusa! Ich show odbędzie się już dzisiaj! Gdzie oglądać galę Fame MMA? Jak wygląda karta walk? Sprawdźcie!

Multimedia

FAME MMA 6 ONLINE - GDZIE OGLĄDAĆ?

Fame MMA 6 odbędzie się mimo zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem COVID-19. Początkowo wydarzenie miało odbyć się w Częstochowie, później przeniesiono galę do Katowic, ale ostatecznie Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne zablokowały produkcję w hali MCK. To jednak nie powstrzymało organizatorów Fame MMA 6, którzy swoje show zamierzają zorganizować na zasadach... programu telewizyjnego!

Zawodnicy Fame MMA 6 wciąż przebywają w Katowicach, jednak organizatorzy gali nie zamierzają podać dokładnej lokalizacji obiektu, w którym zostaną rozegrane walki. Zapewniają, że będzie to studio telewizyjne, nie będzie publiczności, a cała ekipa jest doskonale przygotowała i zabezpieczona. Mówi się, że wszyscy zawodnicy mają przejść badanie na obecność koronawirusa.

Nie wychodź z domu! Zobacz, jakie premiery filmowe czekają w Internecie! Co oglądać online?Zobacz więcej

Nasze wydarzenie nie jest już imprezą masową, nie jest typową galą sportów walki, to jest produkcja telewizyjna. Chciałem podkreślić, że my nie próbujemy ominąć żadnych ograniczeń, ani zaleceń, które zostały nałożone przez odpowiednie służby. My się do nich dostosowujemy - powiedział serwisowi MMARocks.com Krzysztof Rozpara, jeden ze współwłaścicieli organizacji. - Istotne jest tutaj określenie „zgromadzenie publiczne”. Odpowiednie ustawy definiują, czym jest zgromadzenie publiczne – „jest to zgrupowanie nieokreślonych imiennie osób”, czyli to jest miejsce, gdzie mogą wejść osoby postronne i nie mamy kontroli nad tym, kto tam przebywa. W takiej sytuacji to, co my robimy w studiu filmowym, to nie jest zgromadzenie publiczne. Takie ograniczenie do 50 osób nas po prostu nie dotyczy. - czytamy w Gazecie Krakowskiej

Stanowisko policji jest takie, że jeśli to komercyjny program TV, a nie impreza stricte sportowa, to nie podlega zakazowi organizacji.

Transmisję gali Fame MMA 6 można będzie legalnie obejrzeć na stronie famemma.tv, gdzie dostęp do wydarzenia w formie PPV kosztuje odpowiednio 19,99 zł bądź 24,99 zł. Wszystko w zależności od pakietu, jaki wybierze widz.

Klaudiusz Sevković kiedyś był gwiazdą polskiego showbiznesu! Jak zmienił się uczestnik 1. edycji "Big Brothera"?Zobacz więcej

FAME MMA 6 - KARTA WALK

W klatce podczas gali Fame MMA 6 zmierzą się ze sobą:

Walka wieczoru
Marta „Linkimaster” Linkiewicz - Kamila „Zusje” Smogulecka

Karta główna
Marcin „El Testosteron” Najman - Piotr „Bestia” Piechowiak
Wojciech Gola - Marcin „Rafonix” Krasucki
Jakub „Kubańczyk” Flas - Mateusz „L-Pro” Łapot
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński - Maciej Rataj
Bartosz „Qbik” Kubik - Cyprian „Cypis” Racicki
Alan „Alanik” Kwieciński - Arkadiusz „Aroy” Tańcula
Dawid „Ambro” Ambroziak - Maciej „Szewcu” Szewczyk

Źródło: myMMA.pl / x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×