"Familiada". Telewizja Polska przedłuża kontrakt na produkcję teleturnieju Karola Strasburgera. Ile będzie nowych odcinków?

"Familiada" to jeden z najdłużej emitowanych programów rozrywkowych na antenie telewizyjnej "Dwójki". Jednak mimo tego już kilkukrotnie pojawiały się głosy, że TVP planuje zakończyć emisję teleturnieju. Co z przyszłością "Familiady"?

Multimedia

"Familiadia" - sprawdźcie program tv

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska właśnie podpisała z firmą Astro kontrakt na produkcję 90 nowych odcinków "Familiady", co oznacza, że program prowadzony przez Karola Strasbugera na antenie TVP2 będzie gościć jeszcze przez minimum rok.

Zawarta właśnie umowa dotyczy produkcji odcinków "Familiady" o numerach od 2484 do 2573. Przypomnijmy, że premierowe odcinki "Familiady" są emitowane w soboty i niedziele o godzinie 14:00.

Program Karola Strasburgera z nową porą emisji! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W programie uczestniczą przedstawiciele dwóch drużyn, z których każda liczy 5 osób. Zespoły stanowią członkowie rodziny, od 2007 roku mogą to być również grupy znajomych lub osób o wspólnych zainteresowaniach. Każda z drużyn ma wyznaczonego kapitana – głowę drużyny (w przypadku rodzin – głowę rodziny). Gra polega na odgadywaniu odpowiedzi ankietowanych. Teleturniej dzieli się na etap pierwszy i finał.

Przegrana drużyna otrzymuje kwotę pieniężną równą liczbie zdobytych punktów pomnożonej przez 3 (do 1997 roku mnożnikiem było 2,5), symboliczne nagrody od sponsora, np. kuferki ze słodyczami oraz zdjęcie pamiątkowe. Nagroda za wygranie części pierwszej, gdy drużyna nie wygrywa finału to kwota pieniężna równa sumie punktów zdobytych w części pierwszej i w finale pomnożonej przez 3. Nagroda za wygranie finału wynosi 15 000 zł (do 1997 roku – 10 000 zł) oraz kwota równa liczbie punktów zdobytych w części pierwszej pomnożonej przez 3.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zawisza (gość)

    Niech będzie....tylko bez głupich odpowiedzi tych niby "ankietowanych".....hehe....skąd ich b ierzecie??? Z Sejmu?

    26.09.2018 02:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×