familiada

Zbigniew Wodecki był nie tylko muzykiem, ale również gwiazdą telewizji. W jakich programach wystąpił legendarny wokalista?

Zbigniew Wodecki przez dekady był jedną z najwybitniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Sukcesy na polu artystycznym przekładały się na stale rosnącą popularność muzyka, który z czasem stał się również słynną osobistością medialną. Pokazujemy, w jakich programach telewizyjnych widzowie mieli okazję oglądać Zbigniewa Wodeckiego. Niektóre pozycje mogą być sporym zaskoczeniem.

22.12.2022Taniec z gwiazdami

Z nenufarami w rękach rozkochał w sobie Polki. Tak Karol Strasburger wyglądał na początku kariery. Nadal ma w sobie to „coś”?

Karol Strasburger już od ponad 50 lat jest obecny na naszych ekranach jako aktor czy prezenter słynnej „Familiady”. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki? Po roli w „Nocach i dniach" stał się bożyszczem kobiet i został okrzyknięty amantem polskiego kina. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak się zmieniał Karol Strasburger.

27.11.2022Familiada

„Familiada”. Tak wyglądał Karol Strasburger w burzy loków i rajtuzach. Zdjęcie aktora z 1980 roku zrobiło furorę wśród jego fanów!

Karol Strasburger dla wielu jest synonimem programu „Familiada”, ale są i tacy, którzy bardziej kojarzą go z roli Jerzego Argasińskiego z serialu „M jak Miłość”. Od debiutu na deskach teatru minęło wiele lat, a gospodarz kultowego programu postanowił cofnąć się w czasie. Zdjęcie, którym podzielił się z fanami zrobiło istną furorę. Nic dziwnego - Strasburger prezentuje się na nim w wersji z 1980 roku!

12.11.2022Familiada

"Familiada". Karol Strasburger czuje się przytłoczony późnym ojcostwem? Opieka nad córką wiele go kosztuje! "Dziecko ma swoje fanaberie"

Karol Strasburger doczekał się dziecka w bardzo późnym wieku - po 70-tce. W jednym z najnowszych wywiadów, aktor przyznał, że rola ojca kosztuje go bardzo dużo sił i z trudem radzi sobie z opieką nad swoją pociechą, która tryska energią i jak sam twierdzi, "ma swoje fanaberie". Czyżby Karol Strasburger był przytłoczony późnym ojcostwem?

11.09.2022Familiada

"Familiada". Żona Karola Strasburgera zdradza receptę na udane małżeństwo. Małgorzata Strasburger dotąd nie była tak wylewna

Karol Strasburger i jego młodsza o 37 lat żona Małgorzata Strasburger kilka dni temu świętowali tzw. skórzaną rocznicę, jak określa się pierwszy trzy lata małżeństwa. Ukochana aktora i gospodarza "Familiady" podzieliła się z tej okazji receptą na udany związek. "Polecam 3 zasady", napisała i wymieniła, co jej zdaniem gwarantuje szczęście. Mąż odpowiedział!

18.08.2022Familiada

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×