"Famous in Love". Szantażowana przez hakera Bella Thorne opublikowała swoje nagie zdjęcia!

Bella Thorne, chociaż na karku ma dopiero 21 lat, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich aktorek. Poza tym jest także na celowniku hakerów, o czym przekonała się w ostatnim czasie! Sprawdźcie, co się stało!

Multimedia

Bella Thorne była szantażowana przez osobę, która uzyskała dostęp do nagich zdjęć młodej aktorki. Thorne była załamana sytuacją, ale postanowiła sprawie dzielnie stawić czoła i... sama opublikowała te zdjęcia!

Tym ruchem wyprzedziła szantażystę, dodatkowo publikując screeny rozmów z hakerem. To moja decyzja. Teraz nie możesz mi nic zabrać - napisała aktorka znana z serialu "Famous in Love".

Bella Thorne chce zrobić karierę w nowym serialu! Kiedy premiera? Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Dodatkowo Bella Thorne przyznała, że jest załamana sprawą, ponieważ te zdjęcia były przeznaczone dla wyjątkowej osoby, a teraz musiała podzielić się nimi ze wszystkimi.

Jak oceniacie decyzję Belli Thorne? Dobrze zrobiła, że nie uległa szantażowi? Dodajmy, że w ostatnim czasie ponownie mamy do czynienia z falą ataków hakerskich na gwiazdy i wycieki ich nagich zdjęć. Jedną z ostatnich ofiar była raperka Iggy Azalea.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Porażka (gość)

    Oni chyba nie wiedzą co znaczy słowo " nagie "

    21.06.2019 21:17
  • oburzony (gość)

    oszuści! to nie są nagie zdjęcia!

    21.06.2019 09:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×