Fani pomagają Honey promować nową płytę

Plakaty reklamujące nowy singiel Honoraty Skarbek to dzieło jej fanów.

Multimedia

Na festiwalu Top of the Top 2013 Honorata "Honey" Skarbek zaśpiewała swój najnowszy singiel "Insomnia", można już usłyszeć w popularnych stacjach radiowych. W najbliższych tygodniach powstanie teledysk do piosenki. Utwór tak przypadł do gustu fanom Skarbek, że chcą pomóc ulubionej gwieździe znaleźć się na szczycie list przbojów.

CZYTAJ TAKŻE: HONORATA "HONEY" SKARBER ŚCIĘŁA WŁOSY ROZMOWA Z HONORATĄ "HONEY" SKARBEK, WOKALISTKĄ, KTÓREJ PŁYTA "MILLION" WŁAŚNIE UKAZAŁA SIĘ NA RYNKU

W tym celu rozwieszają w całej Polsce plakaty ze zdjęciem idolki i informacją o premierze nowego singla. Honorata "Honey" Skarbek na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie plakatów i napisała, że kocha swoich fanów. - To bardzo wzruszające, że moi fani tak bardzo angażują się w moje działania muzyczne. Od samego początku moja relacja z fanami była dla mnie bardzo ważna. Odpisuję im na maile, wysyłam swoje autografy i spotykam się z nimi po każdym koncercie. Cieszę się, że organizują różne akcje, pomagające w promocji mojej muzyki - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl wokalistka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×