Fani "To nie koniec świata" WALCZĄ o trzeci sezon serialu!

Fani "To nie koniec świata" nie zgadzają się z decyzją o zakończeniu serialu. Widzowie walczą o kolejny sezon!

Multimedia

Kilka godzin po pojawieniu się wiadomości, że serial "To nie koniec świata" znika z anteny, fani skrzyknęli się na facebooku i zbierają siły, chcąc zmienić decyzję stacji. Widzowie zbierają lajki na stronie "Chcemy III sezonu To nie koniec świata".

CZYTAJ TAKŻE: "TO NIE KONIEC ŚWIATA" ZNIKA!

W ciągu niecałej doby zebrał się już prawie 1000 osób, a inicjatywa ta spotkała się z miłym odzewem ze strony administracji oficjalnego fanpage serialu.

Czy Wy też chcecie zobaczyć kolejne odcinki "To nie koniec świata"?

Komentarze

Skomentuj
  • b (gość)

    Kolejny sezon musi byc.

    13.07.2016 00:34
  • efka (gość)

    Serial ma zostac !!!! To jedyny film ktory ogladam. !! A Darek wymiata w tym filmie ;)

    25.05.2014 18:58
  • Macio (gość)

    Eryk!!:) Eryk Lubos w roli Darka jest po prostu "boski".To bodaj najlepszy aktor. Lecz cudownie kroczy również u jego boku "Pszczoła" grana przez P. Magdę...dając nam wiele radości i humoru w tym miłym i ciepłym serialu...Burmistrz oraz pozostałe osoby grające w nim to również najwyższej klasy "śmietanka polskiego aktorstwa" i już dla nich samych warto "dać się pokroić" by zechcieli zagościć w naszym małym miasteczku po raz trzeci...:)Mając nadzieję na kolejne z nimi spotkanie,wyczekując następnych odcinków serialu zyczę aby nie tylko trzeci ale i kazdy kolejny sezon mógł byc dla nas łaskawy i nadal przynosic nam wiele radości z oglądania "To Nie Koniec Swiata"...:) ...Macio...

    24.05.2014 16:16
  • nbpb (gość)

    ma być III sezon TNKŚ i już. kocham ten serial

    23.05.2014 22:27
  • Lindt (gość)

    to mój ulubiony serial ! Musi być III sezon ;3

    23.05.2014 20:14
  • mrii (gość)

    No to koniec musicie się z tym pogodzić że TO KONIEC SERIALU!!!!!!!!!

    23.05.2014 19:51
  • Jolek (gość)

    Chcemy III sezon... Jak fajny serial to zaraz rezygnują i nie nagrywają więcej odcinków.... Muszą być dalsze odcinki innej opcji nie ma. Pokażcie jak potoczą się dalsze losy z rozwodem Pawła i czy będzie ślub Anki i Pawła :)

    23.05.2014 17:14
  • lucy (gość)

    Nigdy nie lubiam polski seriali - były dla Mnie żenujące i nudne. Jednak po małej namowie zaczęłam oglądać "to nie koniec świata" i muszę przyznać, że to perełka wsród polskich seriali ! Jest naprawdę świetny, śmieszny, naprawdę śmieszny a nie naciągany. Życiowy i prawdziwy. Mam nadzieję że zmienią zdanie i ruszą zdjęcia do 3 sezonu...

    23.05.2014 16:21
  • Fan to nie końca świata (gość)

    3 sezon musi koniecznie być chcemy się dowiedziec co dalej z Pawłem i Anka

    23.05.2014 15:56
  • Justyna (gość)

    3 sezon musi być innej opcji nie ma :)

    23.05.2014 15:44
  • Aggs (gość)

    Podpisujcie!

    http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=10528

    23.05.2014 15:30
  • Werka (gość)

    Ludzie. Jak go usuniecie z anteny i nie bedzie kolejnych sezonow to juz nigdy nikt niczego w koncu nie bedzie ogladal . bo co chwile zmieniacie te seriale.

    23.05.2014 15:09
  • bezimiennik (gość)

    Jestem jak najbardziej za! Trzeba się zmobilizować, bo inaczej nici, kolejny świetny serial zostanie zdjęty z anteny! Są to chyba jakieś żarty - damy radę!

    23.05.2014 13:33
  • anonim (gość)

    Jaaaak to jest że wtedy kiedy pojawiaja się super fajne seriale polskie to zawsze ktoś musi coś spieprzyć.Nie wyobrażam sobie żeby zdjeto serial z anteny polsatu.Może poprostu czas najwyzszy żeby to Świat według kiepskich przestał byc emitowany na tej antenie bo przez takie jak ten ludzie mają złe wyobrażenie na tema Polskiego zycia:)

    23.05.2014 12:41
  • tnkś ciąg dalszy (gość)

    kolejny sezon musi być

    23.05.2014 12:15
  • Kina208 (gość)

    Tak! Chcę zobaczyć kolejny sezon serialu.

    23.05.2014 11:55
  • Wierny fan (gość)

    Jasne że chcemy ! ! ! !

    23.05.2014 11:46
  • Agnieszka (gość)

    chcemy...:)

    23.05.2014 11:25
  • Monika (gość)

    Pewnie,że chcemy !!!

    23.05.2014 11:23
  • Talina (gość)

    Jasne ze chcemy!!!!

    23.05.2014 11:17
NowszeStarsze