"Fargo 4" - obsada nowych odcinków jest już znana! Gwiazdy seriali: "Czarnobyl" i "Gomorra" wkrótce spotkają się na planie!

Kolejna porcja informacji na temat 4. sezonu "Fargo"! Zdjęcia do produkcji ruszają już tej zimy, a w sieci pojawiła się właśnie obszerna lista aktorów, którzy wystąpią w nowych odcinkach serialu tworzonego przez Noaha Hawley'a. Kto dołączył do Chrisa Rocka?

Multimedia

"Fargo 4" - o czym będzie?

Czwarty sezon "Fargo" to historia o imigracji i asymilacji, i rzeczach, które robimy dla pieniędzy. To historia o w zasadzie przyzwoitych ludziach, którzy pakują się w coś, co ich przerasta. Akcja będzie się toczyć w latach 50., w Kansas City, w stanie Missouri. To końcowy okres dwóch wielkich amerykańskich migracji: Europejczyków, którzy na przełomie wieków przybyli do USA z południowych krajów Starego Kontynentu, oraz Afroamerykanów, uciekających z Południa, gdzie nastały prawa Jima Crowa. Fabuła nowych odcinków serialu tworzonego przez Noaha Hawley'a skoncentruje się właśnie na włoskiej i afroamerykańskiej mafii, które razem kontrolują alternatywną gospodarkę opierającą się na wyzysku, łapówkach i narkotykach. Aby zagwarantować trwałość sojuszu, szefowie obu rodzinnych gangów wymienili się swoimi najstarszymi synami. Jednak gdy szef włoskiej mafii niespodziewanie umiera, ich porozumienie zawiśnie na włosku.

Zdjęcia do nowego sezonu ruszą dopiero w przyszłą zimę! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Odtwórcą głównej roli będzie Chris Rock, który wcieli się w przywódcę afroamerykańskiej mafii. Oprócz niego w serialu wystąpią: Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, którą mogliśmy niedawno oglądać w serialu "Czarnobyl" HBO, Salvatore Esposito z "Gomorry", Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruno, Anji White, Francesco Acquaroli, E'myri Crutchfield oraz Amber Midthunder.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 4. sezon serialu "Fargo" będzie można zobaczyć już w 2020 roku. W Polsce serial "Fargo" dostępny jest w ramach usługi HBO GO.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×