"Fargo". Piąty sezon powstanie? Wszystko na to wskazuje, ale przyjdzie nam jeszcze długo poczekać!

Już bardzo niewiele czasu zostało do pojawienia się 4. sezonu serialu "Fargo" w bibliotece HBO GO. Fani z pewnością wkrótce zaczną się zastanawiać, co z dalszymi losami produkcji. Oficjalne zamówienie na 5. sezon nie zostało jeszcze złożone, ale i tak mamy dla Was dobre wieści!

Multimedia

Kolejny sezon "Fargo" - jakie są plany?

W najbliższym czasie 4. sezon serialu "Fargo" pojawi się na platformie HBO GO. Oznacza to, że już wkrótce wiele osób zacznie się poważnie zastanawiać, jaka przyszłość czeka ich ulubiony serial. Okazuje się, że jest spora szansa na kontynuację!

Kiedy 4. sezon serialu pojawi się w HBO GO? Znamy datę!Zobacz więcej

Piąty sezon serialu "Fargo" nie został jeszcze zamówiony, jednak słowa jednego z twórców produkcji pozwalają mieć uzasadnione nadzieje na jego powstanie. Noah Hawley, showrunner serialu, podjął tę kwestię w rozmowie z aktorem Andrew Birdem (występującym w 4. sezonie "Fargo") w czasie wirtualnego panelu na SXSW.

– To się wydarzy, ale nie jestem jeszcze w miejscu, kiedy to piszę. Ale zdecydowanie się cieszę na jakimś poziomie, że to zrobię. Muszę zebrać dziesięć godzin tego, co mam do powiedzenia, więc mam notes i zapisuję różne rzeczy. Dojdę do tego w przyszłym roku – stwierdził Noah Hawley.

Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netfliksie, Amazon Prime i nie tylko. Znasz je wszystkie?Zobacz więcej

W czasie tego samego panelu showrunner przyznał dodatkowo, że bardzo cieszy się, że udało mu się wykreować całe uniwersum, obejmujące kryminalną twarz Midwestu na przestrzeni ponad półwiecza, dzięki czemu będzie miał z czego czerpać w przyszłości.

Premiera 4. sezonu "Fargo" na HBO GO już 1 kwietnia 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×