"Fargo" sezon 4. Powstanie kolejny sezon! Kto zagra i kiedy premiera? [FABUŁA+NAZWISKA+DATA PREMIERY]

FX zamówiło kolejny sezon "Fargo"! Co więcej, przedstawiciele stacji oznajmili, kto zagra w kolejnej odsłonie serialu, a także zaprezentowali pierwszy opis fabuły. O czym będzie 4. sezon "Fargo"?

Multimedia

Telewizja FX potwierdziła, że 4. sezon "Fargo" został oficjalnie zamówiony. W głównej roli wystąpi Chris Rock, który - jak sam zapewnia - sam jest ogromnym fanem produkcji. Na tym nie koniec nowinek. Znamy już opis kolejnego sezonu

Meryl Streep dostała lodami od Reese Witherspoon! Kolejne zdjęcia z planu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Akcja 4. sezonu "Fargo" toczyć się będzie w Kansas City lat 50. To końcowy okres dwóch wielkich amerykańskich migracji: Europejczyków, którzy na przełomie wieków przybyli do USA z południowych krajów Starego Kontynentu, oraz Afroamerykanów, uciekających z Południa, gdzie nastały prawa Jima Crowa.

W Kansas City, w stanie Missouri, dwa kryminalne syndykaty osiągnęły względny pokój. Włoska i afroamerykańska mafia wspólnie kontrolują alternatywną gospodarkę, której podstawę stanowią wyzysk, łapówki i narkotyki. Aby zagwarantować trwałość sojuszu, szefowie rodzinnych gangów wymienili się swoimi najstarszymi synami.

„The Collection: Imperium mody”. Kolekcja haute couture od Amazona ma w sobie to "coś"? Zobacz więcej

Chris Rock zagra ojca jednego z przestępczych klanów. Musiał on oddać swoje dziecko wrogowi, a teraz wychowuje potomka własnego przeciwnika. Sojusz nie jest łatwy, jednak przynosi zyski. Wszystko się zmienia, gdy boss drugiej mafii trafia do szpitala na rutynową operację i niespodziewanie umiera.

Nowy sezon "Fargo" będzie miał premierę już w 2020 roku, a jego produkcja rozpocznie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Po raz kolejny za całość projektu odpowiedzialny będzie Noah Hawley, twórca serialu.

Zobacz galerię

Przypominamy, że 3. sezon "Fargo" możecie oglądać za pośrednictwem serwisu Showmax.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×