"Fargo" sezon 4. Zdjęcia do nowego sezonu ruszą dopiero w przyszłą zimę! Kiedy premiera?

Pojawiły się nowe informacje na temat 4. sezonu serialu "Fargo". Sprawdź, kiedy możemy spodziewać się premiery!

Multimedia

Pierwsze informacje na temat 4. sezonu serialu "Fargo" pojawiły się już latem ubiegłego roku. Od tamtej pory nie docierały jednak żadne informacje na temat kontynuacji kryminału tworzonego przez Noaha Hawley'a. Na szczęście, stacja FX nie porzuciła prac nad produkcją. John Landgraf potwierdził, że zdjęcia do nowego sezonu ruszą już na przełomie 2019 i 2020 roku. Odniósł się także do kwestii dalszej przyszłości serialu:

Właśnie jesteśmy po prezentacji 4. sezonu "Fargo". Noah już pisze. Czytałem pierwszy scenariusz i jestem zachwycony! Nie byłem pewien, czy serial wyjdzie poza pierwszy sezon, ale dopóki on wpada na takie fantastyczne pomysły, będziemy tworzyć kolejne sezony w nieskończoność!

Prequel serialu HBO będzie nagrywany latem! Premiera w 2020 roku!Zobacz więcej

Potwierdziły się także wcześniejsze doniesienia że, odtwórcą głównej roli będzie Chris Rock, a akcja nowego sezonu toczyć się będzie w latach 50. w Kansas City, w stanie Missouri. Przestępczym półświatkiem miasta rządzą dwa klany: afroamerykański i włoski. Rock będzie przywódcą tego pierwszego i dba o to, żeby pomiędzy rywalizującymi grupami nie doszło do otwartej wojny. Kruchy sojusz rozpada się, gdy szef włoskiej mafii niespodziewanie umiera.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, czwarty sezon serialu "Fargo" będzie można zobaczyć już w 2020 roku. W Polsce serial "Fargo" można było dotychczas oglądać za pośrednictwem platformy Showmax, a obecnie dwa pierwsze sezony są dostępne w ramach usługi HBO GO.

Sezon 10. potwierdzony! Szeptacze zdominują nowe odcinki? Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×