"Fargo". Zwiastun 4. sezonu z Chrisem Rockiem i Jasonem Schwartzmanem! Nowe odcinki są już gotowe?

Pojawił się nowy zwiastun 4. sezonu "Fargo". Główne role grają w nim Chris Rock i Jason Schwartzman. Czy Telewizja FX poinformowała już o nowej dacie premiery serialu?

Multimedia

"Fargo 4" - Chris Rock w roli głównej

Czwarty sezon "Fargo" to historia o imigracji i asymilacji oraz rzeczach, które robimy dla pieniędzy. To historia o w zasadzie przyzwoitych ludziach, którzy pakują się w coś, co ich przerasta. Akcja będzie się toczyć w latach 50., w Kansas City, w stanie Missouri. To końcowy okres dwóch wielkich amerykańskich migracji: Europejczyków, którzy na przełomie wieków przybyli do USA z południowych krajów Starego Kontynentu, oraz Afroamerykanów, uciekających z Południa, gdzie nastały prawa Jima Crowa.

National Geographic stworzyło serial z Davidem Thewlisem z "Fargo" w roli głównej! O czym będzie?Zobacz więcej

Fabuła nowych odcinków serialu tworzonego przez Noaha Hawley'a skoncentruje się właśnie na włoskiej i afroamerykańskiej mafii, które razem kontrolują alternatywną gospodarkę opierającą się na wyzysku, łapówkach i narkotykach. Aby zagwarantować trwałość sojuszu, szefowie obu rodzinnych gangów wymienili się swoimi najstarszymi synami. Jednak gdy szef włoskiej mafii niespodziewanie umiera, ich porozumienie zawiśnie na włosku.

"Fargo 4" - zwiastun

Główną rolę w 4. sezonie "Fargo" gra Chris Rock, który wcieli się w przywódcę afroamerykańskiej mafii. Początkowo planowano, że serial będzie miał swoją premierę w 2010 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa zdjęcia zostały przerwany i nowe odcinki wciąż nie są gotowe. Emisja "Fargo 4" odbędzie się zatem najwcześniej w 2021 roku. Przypomnijmy, że w Polsce serial "Fargo" dostępny jest w ramach usługi HBO GO.

Nowy serial dokumentalny HBO przedstawi historię sekty NXIVM. Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×