„Farma 2” odcinek 19. „Ruda” odmawia pracy i utrudnia życie innym! „Ślub” Ani i Gabrysia to największa żenada sezonu?

Za nami 19. odcinek 2. edycji programu „Farma”. Znowu działo się! Bliźniacy poznali karę, jaką im wymierzono za złamanie regulaminu, natomiast „Ruda” w dalszym ciągu się leni i nie chce pracować... Na koniec zobaczyliśmy „ślub” Ani i Gabrysia, który zasługuje na miano największej żenady sezonu!

Multimedia

„Farma” 2. edycja, odcinek 19. - co się wydarzyło?

Niepokorne charaktery w grupie po raz kolejny dały się we znaki. Farmerka Tygodnia jako liderka, uświadomiła sobie jakie konsekwencje mogą czekać grupę za nieprzestrzeganie regulaminu. Czy bunt jednostek będzie mógł zaszkodzić całej grupie? Na szczęście panowie wzięli słusznie winę na siebie. Piotr i Paweł musieli stoczyć pojedynek w rzucaniu siekierami do tarczy. Gorszym okazał się Piotrek, co oznacza, że jest nominowany do pojedynku i jest bliski odpadnięcia z programu!

Wcześniej we znaki „Młodej” po raz kolejny dała się „Ruda”, która... odmówiła pracy. Powiedziała, że nie zwiąże krowy, bo ta się zsikała, a ona się brzydzi. „Ruda” ewidentnie leni się oraz utrudnia życie pozostałym farmerom. Trudno chyba obecnie znaleźć w składzie bardziej bezproduktywną jednostkę. Później delegacja farmerów odebrała biegusa od weterynarza. To niewątpliwie najszczęśliwszy dzień małego stadka oraz uczestników od początku programu. Na szczęście kaczuszka wróciła cała i zdrowa!

Bliźniacy złamali zasady zadania! Zostaną wyrzuceni? Przez mądrości Adama uczestnicy stracili jedzenieZobacz więcej

W tym tygodniu zmieniono zasady nominacji. Każdy z uczestników spotyka się z „Młodą” i musi przekazać jej, kogo nominuje oraz dlaczego. Głosy uczestników są tajne i „Młoda” nie może zdradzić innym kto na kogo głosował. „Młoda” miała strategię podczas rozmów i każdemu sugerowała, mniej lub bardziej bezpośrednio, że idealną osobą do wyeliminowania jest „Ruda”.

Następnie przyszedł czas na prawdopodobnie największą żenadę tego sezonu, czyli... „ślub” Ani i Gabrysia! Widać było, że większość uczestników bierze w tym udział, bo musi... Nawet sama Ania przyznała, że chciałaby być gdzie indziej. Co więcej, później Ania się zorientuje, że Gabryś ich znajomość traktuje chyba ciut poważniej niż sama myślała i wyobraża sobie więcej niż powinien!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Taternik (gość)

    jak dobrze że tego rudego lenia już nie ma w programie, niech ta ruda opętana szeptucha działa dalej w swoim kole czarownic, niech nie zapomni wymienić tego mopa na głowie bo tam sie chyba insekty zalęgły fuj! Ciągle sie po tym mapie drapała! FUJ, FUJ obrzydliwe!

    29.01.2023 10:15
  • Xxxx (gość)

    Młoda góra i Tomek im kibicujcie warci są Adam cham Gabrys płaczek żydowski Ula cicha woda,Anka wredna Lobo równy gość Kamil dwu licowy nerwus bliźniacy zawsze razem Dobrze ze Ruda odpadła maskotka sztuczna hahaaa

    28.01.2023 21:56
  • Lulu (gość)

    Ruda najgorsza osoba wredne babsko następną jest Anka fałszywa zakłamana następną do opuszczenia farmy

    28.01.2023 15:52
  • Gosia (gość)

    To że odpadła Ruda to najlepsze co się stało na farmie. Brawo Młoda

    28.01.2023 12:27
  • Emerytka (gość)

    I brawo a teraz powinna odpaść ta fałszywa Ania cwaniara i Adam no i głupi bliznach potem ula

    28.01.2023 07:13
  • Emerytka (gość)

    Nareszcie to zepsute stare badziewie wyrzucili z farmy najwredniejsze.babsko na ziemi Ruda wredota

    28.01.2023 07:10
  • Socjolożka (gość)

    Ja tez trzymam za Lobo i Tomka..., cenię ludzi z charakterem. Wszyscy inni w większym mniejszym stopniu to porażka, ale chyba reżyserom Farmy o to chodziło, żeby był kontrast charakterów ludzkich i zachowań. Jak wyraźnie to widać np. Ruda, Anka, Kamil, Ula to aż Żenuje.

    27.01.2023 22:08
  • Maja (gość)

    Super że odpadła ruda najbardziej wredne rude babsko , nierób , druga wredna to Anka ona powinna odpaść zaraz po rudej obie są warte siebie , reszta może być , Ulka ma też dużo za uszami też wredna

    27.01.2023 21:51
  • Ciocia klocia (gość)

    Mam nadzieję, ze Lobo lub Tomek wygra ten program, mają osobowość!!! Pozostali uczestnicy to ludzie z łapanki, irytuje mnie Anka i Kamil, Adam to ludzie bez godności i klasy. Kamil by zjadł własne odchody by zostać farmerem tygodnia taki bezmózgowiec.

    27.01.2023 21:48
  • Kukuryku (gość)

    Młoda mnie zaskoczyła. Na pierwszy rzut oka, niunia taka średnio rozgarnięta. Ale to tylko pozory. Oprócz urody, jest mądra, inteligentna, dobrze zorganizowana. Ruda, Ania, to jej przeciwieństwo. Szczególnie Ruda, odpalaj miotłę, i śmigaj na Łysą Górę, wredoto rudoto. Leniu, nierobie,że aż smród przy tobie. Z mopem na głowie, co się fryzurą przez pomyłkę zowie.

    27.01.2023 13:33
  • vollmond (gość)

    Dlaczego Gabrysia ślub miałby zranić? Program nie jest na żywo. Jeśli nawet reżyser sam tego nie wymyślił to musiał z nimi o tym rozmawiać i wiedział że wszystko jest w porządku. A to że Gabryś udaje w programie zapłakane dziecko to wcale nie znaczy że taki jest. Osoby niestabilnej by nie dopuszczono do programu.

    27.01.2023 13:23
  • Nieważny (gość)

    Raczej marsz żałobny, a nie ślub. Szkoda słów. W kwestii "kto powinien odpaść z programu" to stawiam na braciszków oraz na Adama i "Rudą", ponieważ od samego początku ich zachowanie mi się nie podoba.

    27.01.2023 04:24
  • gosc (gość)

    moim zdaniem powinna odejść młoda, tak to miała wszystkich gdzieś i mąciła , a jak odeszła blądi , to teraz szuka sojuszniczki i nie chce wyrzucić Anki , Tylko knuje na Rudą , moim zdaniem fałszywa jest i tyle

    27.01.2023 00:45
  • szkoda (gość)

    Bardzo podoba mi się zachowanie "Młodej", mądra, piękna, odpowiedzialna, pracowita, tak trzymaj dziewczyno i nie zmieniaj się. Dziwne zachowanie reszty kobiet i Adama. ślub Gabrysia i Ani u mnie wywołał niesmak i obrzydzenie, ktoś powinien zareagować i nie dopuścić do tego żenującego wydarzenia.

    27.01.2023 00:03
  • Andrzej (gość)

    Mloda to najgorsza lafirynda w zyciu kazdy ja chwali na farmie ma wygrac adam lvb ania

    26.01.2023 22:50
  • Oxxx (gość)

    Ania do psychiatry oby nie było za późno coś się z nią dzieje

    26.01.2023 22:37
  • Xxx (gość)

    Młoda dobrze sobie radzi,dotego jest bardzo ładna. Kto wygra zadecydują widzowie i to jest dobrze pomyślane.Ludzie widzą,oceniają i wybiorą najlepszego lub najlepsza farmera/rke

    26.01.2023 22:22
  • Xxx (gość)

    Ruda tam nie pasuje. Pomyliła chyba miejsce hotel z farma

    26.01.2023 22:18
  • Renata (gość)

    Nie podoba mi się nie mówimy po polsku tylko używacie angielskiej wymowny

    26.01.2023 22:18
  • Mors (gość)

    Najlepsza Farmerka to Młoda bardzo fajna babka robotna energiczna umie pokierować ludźmi miło się ją ogląda niech wygra ten program mądra kobieta nie to co Adam udawacz wielki