„Farma 2” odcinek 20. „Ruda” odpadła! Spełniło się życzenie „Młodej”. Ania i Gabryś żałują „ślubu”?

Za nami 20. odcinek 2. edycji programu „Farma”. Ania i Gabryś żałują „ślubu”? Nastroje na farmie są fatalne - Ania jest rozgoryczona zachowaniem „męża”. Ich humory przesłoniły jednak kontrowersyjne nominacje „Młodej”. „Ruda” rozpętała więc istne piekło, ale szybko zabrakło jej sił. Wówczas sprawa stanęła na ostrzu noża. Zobacz, co wydarzyło się w 20. odcinku „Farma 2”.

Multimedia

„Farma” 2. edycja, odcinek 20. - co się wydarzyło?

Pomimo sielskiego życia i świeżego powietrza, Farmerzy nie mogą mają co liczyć na spokój - nawet noc chwyta swoją ofiarę we śnie i stawiając naprzeciw jej wyrzutów sumienia, rozczarowań i lęków. Tutaj sny zamieniają się w koszmary i to nie te na jawie. Kto powinien najbardziej obawiać się eliminacji? - to pytanie nękało wszystkich. Tylko „Młoda” znała odpowiedź, jakie są myśli pozostałych uczestników. Stanęła więc przed wyborem między lojalnością, a grą fair play.

Tymczasem, głosowanie jeszcze nigdy nie było tak zacięte. Wynik do ostatniej chwili nie był przesądzony. Do pojedynku Ilona i Marcelina wskazały Adama, Edytę, Lobo i „Rudą”. „Młoda” stanęła przed najtrudniejszym zadaniem - nominowaniem ostatecznej dwójki, która zmierzyła o pozostanie na farmie. Wskazała „Rudą” i Lobo.

Farma jest podzielona na pół w kwestii eliminacji. Kto zaczął nieczystą grę? Czy na Farmie jest jeszcze szansa na harmonię, czy jesteśmy świadkami początku prawdziwego chaosu? Jeżeli ktoś zadawał sobie takie pytania przed eliminacjami, to właśnie poznał odpowiedź. Nominowana „Ruda” pozbyła się wszelkich hamulców i korzystała z każdej okazji, by wbić „Młodej” szpilę. Także nominacja Lobo dla niejednego farmera jest dość kontrowersyjna.

Odpadła z przytupem. Widzowie się cieszą, „Ruda” komentuje! „I tak wiem, że będziecie tęsknić"Zobacz więcej

To był jedynie początek kłopotów. Kozy przedostały się do ogródka i zjadły wszystkie warzywa, więc farmerzy zostali bez jedzenia. Następnie nominowani musieli wspiąć się na drabinę, złapać szczebelek i... zawisnąć. Kto pierwszy spadnie, ten przegrywa. Z wiszącej na drabinkach trójki największą motywację do utrzymania się miała „Ruda”, ale to właśnie ona odpadła pierwsza. Tym samym ona i Lobo zostali poddani pod głosowanie, a Piotrek „kupił” sobie kolejny tydzień na farmie. Mimo napięcia związanego z eliminacjami, Ania i Gabryś zdążyli podjąć próbę rozmowy. Nie do końca wszystko poszło z zamierzeniem...

W 20. odcinku Ilona i Marcelina ogłosiły efekt głosowania: odpadła „Ruda”!

Dzięki za tę jazdę bez trzymanki - mogliśmy od wspomnianej usłyszeć na koniec odcinka.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • pauina (gość)

  teraz pora na tomka a ja chce zeby to tylko gabriel pawel i ula przeszla do finalu

  11.02.2023 11:57
 • patrycja (gość)

  ezis na farmie bylo durzo rzeczy byl pojedynek lobo piotra i rudej ja iczylam ze wygra piotr i to on wygral pojedynek ja szczere zakochalam sie w piorku jakby poczulam milosc a pawel jest tkim afjnym kolega lubie blizniakuw za to ze sa blisko finalu i pul finalu bardzo beed sie cieszyc gdy do finalu dojdzie piotr pawel i mloda i bede sie cieszyc jak odpadna tamte osoby puzniej byli farmerzy wybierai miedzy nimi ruda odpadla a lobo wygarl a ja uwazalam ze lobo odpadnie

  11.02.2023 11:55
 • Agatek (gość)

  Ruda to masakra manipulatora i . A ania nic lepsza. Masakra jakaś

  30.01.2023 20:28
 • Grzybek (gość)

  Tak- Farma i Królowe Życia to bardzo ambitne programy tylko dla "intelektualistów"..... . Już nie mogę sie doczekać kiedy będą następne odcinki HA,HA....... HA! Naprawdę ci ludzie którzy tam występują są moją inspiracją :)''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''':)

  30.01.2023 18:23
 • pppppppppppppppppppppppplpppppppp (gość)

  Farma, to najlepszy program świata, dla barzdzo inteligentnych, wybitnych osobowości.

  30.01.2023 15:48
 • mm (gość)

  teraz kolej na Adama :-)

  30.01.2023 07:53
 • Leszek (gość)

  No nareszcie! Ruda odleciała! Żenująca, prymitywna. Ale to takie czasy im bardziej człowiek głupi, prymitywny, bez godności to za wszelką cenę chce zaistnieć, pokazując swój żenujący poziom. Żal mi tych głupawych, prymitywnych ludzi, no ale dla kontrastu te przygłupy muszą być i żyć wśród Nas.

  29.01.2023 17:48
 • zosia samosia (gość)

  Ruda to banalna, przeciętna osoba, która kreoawna jest na ho ho ho, co to nie ona. A tak naprawdę to na farmie, spała, leżała, obgadywała, i znowu spała. Zmęczona wiecznie, tym leżeniem chyba. Pozuje na kobietę petardę, a to zwykły niewypał, lub co najwyżej kapiszon.

  29.01.2023 13:10
 • GUMOFILCOWY AROMAT (gość)

  Ilona i Marcelina to w ogóle z innej bajki. Gdzie łune tam do Farmy pasujo. Pryndzej jakiś lowe ajlend, lub w podobie,

  29.01.2023 13:03
 • tromba (gość)

  Młoda najbardziej charkterna i sprawiedliwa na Farmie. Najgorsza była Ruda,śpioch i leń, która odpadła, i dobrze . Następny do wyeliminowania Adam, potem Ula, oraz Anka.

  29.01.2023 12:59
 • Lola (gość)

  O jak dobrze, ze rudej już nie ma teraz można oglądać program, Jeszcze do odstrzału Kamil to taki fałszywy cwaniak, kombinator.

  28.01.2023 22:51
 • Ufff (gość)

  Panie prowadzący Ilona i Marcelina z klasą ładne kobiety tylko program nie za bardzo do nich pasuje

  28.01.2023 22:05
 • Gość (gość)

  Młoda taka super...to dopiero prostaczka jak oceniała Ankę po wyglądzie określając ją babochłopem taka prawa...nie każdego stać na silikony

  28.01.2023 21:31
 • Afrodyzjak (gość)

  Prawidłowo bo nie cierpię fałszywych ludzi wygrać ale nie po trupach !!

  28.01.2023 21:01
 • luda (gość)

  O Bogu denki że odpadła Ruda.Bo ten śmiech pasie tylko do domy wariatów

  28.01.2023 20:44
 • luda (gość)

  O Bogu denki że odpadła Ruda.Bo ten śmiech pasie tylko do domy wariatów

  28.01.2023 20:43
 • Zena (gość)

  Jeśli postępowanie Młodej was zachwyca to ja przestaje rozumieć co oznacza zwykła przyzwoitości i gra feir play.

  28.01.2023 20:22
 • Ewa (gość)

  Czas na tego cwaniaczka Adama ,na niczym się niezna a innymi pomiata🤣

  28.01.2023 17:15
 • Ewa (gość)

  Brawo wreszcie będzie spokój Ruda była wkurzająca

  28.01.2023 17:13
 • Gość (gość)

  Nareszcie i te dziwne śmiechy w programie co to było jakieś dziwne to wszystko.

  28.01.2023 17:10
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×