„Farma 2” odcinek 28. „Młoda” i Gabryś poczuli wagę słowa honoru i lekkość rozgrzeszenia. Ania jest na wyjściu? „Może być bezwzględnym graczem”

Za nami 28. odcinek programu „Farma 2”. Nikt nie może być już niczego pewien - sojusze i intrygi sprawiają, że każdy czuje się zagrożony i niemal każdy ma do siebie jakieś pretensje. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 28. odcinku „Farmy 2”.

Multimedia

„Farma” 2. edycja, odcinek 28. - co się wydarzyło?

W 28. odcinku programu nadszedł czas na nominację ostatniego Farmera Tygodnia, czyli „Młodą”. Nie kryła, że ma w związku z tym niezły mętlik w głowie i bije się z myślami! Także Gabryś ma nie lada orzech do zgryzienia. Nominuje Anię? W tym odcinku nawet krowa Ciastko ma względem tej uczestniczki mieszane uczucia! Ania z kolei w ciemię nie jest bita i widzi, że jej programowy mąż

Nie wiem, czy „Młoda” mu coś nagadała czy co - przyznała dodając, że ma tego serdecznie dość. - Nie interesuje mnie nic poza farmą, moim zostaniem na farmie, przytulaniem kóz - wyliczała.

Przeciwko Ani zawiązał się zresztą niezły sojusz. W sprawie jej nominacji i eliminacji pozostałych agitowała „Młoda”,Ula i Adam, który w poprzednim głosowaniu wskazał jednak... Edytę!

Adam znowu dał popis! Wytknął Tomkowi, że nie ma partnerki! Ania nie chciała go nominować Zobacz więcej

Pojawienie się rolnika Szymona wszystkich zmieszało - każdy wie, że jeżeli nie zaliczy im zadania, obejdą się smakiem i to dosłownie! Czy chłopakom udało się poprawnie skosić? Zdaniem Szymona, zadanie zostało zaliczone, a farmerzy w nagrodę dostali worek ziemniaków, schab, ogórki i na deser owoce sezonowe. To wywołało ogromną radość wśród uczestników, którym doskwierał już głód. Kolejną niespodzianką była prasa do pozyskiwania oleju.

„Młoda” chciała nominować Pawła, ale Adam stanął na rzęsach, aby zmieniła zdanie. Jest w szachu - obiecała bowiem dziewczynom, że nie będzie nominować nikogo z damskiego grona.

Kusi mnie nominacja Ani - przyznała.

Jej finalna decyzja - nominacja Pawła - może zdumiewać i gorszyć, ale „Młoda” wie, że teraz liczy się tylko strategia. Nie oznacza to jednak, że jej nie przeżywa - Adam znalazł ją we łzach. Konieczność nominacji zatruwa również Gabrysia, który bije się z myślami. Dotrzyma słowa danego Adamowi, czy sam podejmie decyzję? Ta dwójka nie tylko pogrążyła się w głębokiej dyspucie, ale wspólnie popłakała nad swoim losem.

Jakbym teraz nie głosował na Anię, to wychodzi, że jestem facet bez jaj - podsumował.

Rób tak, żeby tobie było dobrze - skwitowała „Młoda”.

Gabryś nie musiał długo czekać, aby Ania go „dopadła” i próbowała przekabacić na swoją stronę. - Obawiam się, że może być bezwzględnym graczem - ocenił jej podchody Gabryś, który poniekąd otrzymał od niej rozgrzeszenie za potencjalną nominację. Z kolei „Młoda” rozmówiła się z Pawłem i także uzyskała formę rozgrzeszenia. Mylił się ten, kto sądził, że to koniec problemów z nominacjami... Kiedy farmerzy usiedli do jednego stołu, stało się to, co metaforycznie można nazwać otwarciem puszki Pandory! Chwila szczerości zamieniła się w wymianę ciosów, ale największy z nich wciąż jeszcze nie padł...

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Barbara (gość)

  Ta ekipa to jakieś dno. Przede wszystkim na farmę powinni wchodzić wszyscy razem aby nie było takich grup jak w tej edycji. Ludzie którzy weszli później traktowani byli przez farmerów jak ludzi drugiej ligi i. Ruda od początku była nie do strawienia. Pusta, leniwa, ciągle spała. Dzięki Bogu odpadła zrobiło się trochę spokojniej. Następny powinien odpaść Adam. Niby coś tam umiał. Ale to bardzo despotyczny czlowiek. Wprowadzał źle atmosferę. Teraz wredna Ania i leniwa powinna opuiścić farmę. No i Gabryś. To jakieś nieporozumienie. Duże dziecko. Jedyne co zrobił dobrze to to że wyrzucił Adama. Mloda niby w porządku, Ale szybko zmieniła zdanie odnośnie Anka, Adama. Mogła go nominować Ale się bała. Blizniacy spadli z choinki, jacyś tacy niezyciowi. Przyjechali na piknik. Farmerem powinien zostać Tomek.

  13.02.2023 15:11
 • Lidia (gość)

  Bliźniaki są strasznie leniwe tak jak i Ula czy Anka,która zapomniała gdzie i po co jest. Młoda zmieniła się i nie rozumiem dlaczego nie nominowała Anki kiedy mogła. Jest nie szczera Jedynym kandydatem na wygranie jest Tomek. Uczciwy, pracowity i normalny.

  13.02.2023 14:28
 • Franek (gość)

  Młoda jest pracowita na pokaz ,jest fałszywa,z resztą nie ma tam osoby która by nie knuła .Gabryś jest tam zagubiony

  12.02.2023 15:48
 • Franek (gość)

  Młoda jest pracowita na pokaz ,jest fałszywa,z resztą nie ma tam osoby która by nie knuła .Gabryś jest tam zagubiony

  12.02.2023 15:48
 • Majka (gość)

  Kibicuję młodej Tomkowi lub Pawłowi młoda dużo tam robi i dopilnowuje tego bałaganu resztę za rękę trzeba prowadzić sami się nie domyślają a kasę chcieli by zgarnąć a tu jeden drugiemu podkłada nogę tutaj trzeba na wszystko zwracać uwagę Niech wygra lepszy obiektywnie

  11.02.2023 15:28
 • Anna (gość)

  Dwa zjebane pasztety a Anka największą idiotka na ziemi nie dość że zjebany mutant to jeszcze iloraz inteligencji poniżej 00⁰00 masakra jaka tępa dzida.

  10.02.2023 21:18
 • Kopciuszek (gość)

  Młoda ewidentnie ma problemy emocjonalne, dobrze zaczęła, ale nie dała rady- sama nie wie czego chce!!! Tomek trzymaj się! Młoda jest za cwana taki przerost formy nad treścią. Gabryś daje radę - bo jest prawdziwy nikogo nie gra. Tomek, Gabryś i Anka powinni dostać sie do finału!!! Pozostali powinni sie wstydzić swojej hipokryzji, obłudy i cwaniactwa. Ula to nie powinna się w swojej wsi pokazać- bo wstyd.

  10.02.2023 18:37
 • DIDI (gość)

  I bardzo dobrze że Adam wyleciał spokojnie i bez nerwów będzie nożna oglądać Famę PS Adam żebyś czasem siebie nie usprawiedliwiał że nie chciałeś rozdzielać bliźniaków i dałeś Pawłowi wygrać bo to w twoim stylu na pewno będzie

  10.02.2023 07:26
 • kasia (gość)

  młoda fałszywa od samego początku,a bliziniacy się ciągle slizgają

  09.02.2023 23:59
 • uuulaal (gość)

  młoda fałszywa teraz pora na nią i Ulę , pomyliła program to farma , a nie miss pieknosci tam się dba o zwierzęta , bo są najważniejsze a nie wiecznie się malule i knuje do domu z nimi

  09.02.2023 23:22
 • Farma (gość)

  A cwana i fałszywa Ula tylko knuje i prześlizguje się z odcinka na odcinek, a nikt jej nie nominuje najwyższy czas by przystąpiła do rywalizacji. Tylko Tomek widzi jej fałsz. Tomek powinien wygrać albo Gabryś lub młoda.Brawo brawo brawo! Gabryś za nominowanie Adama

  09.02.2023 21:17
 • Lins (gość)

  Ula fałszywa jest młoda. Ok Gabryś super że Adam odpad

  09.02.2023 21:06
 • Moro (gość)

  Brawo Gabrys brawo Gabrys wreszcie meda i nierób Adam pomazany dziękujemy Gabryś za odwage

  09.02.2023 20:14
 • Moro (gość)

  Brawo Gabrys brawo Gabrys wreszcie meda i nierób Adam pomazany dziękujemy Gabryś za odwage

  09.02.2023 20:14
 • Telewidz (gość)

  Lubię Młodą, jest prawdziwa.

  09.02.2023 18:36
 • Widz (gość)

  Nie lubię młodej falszywa

  09.02.2023 18:30
 • Do nieznana (gość)

  Właśnie młoda zaczęła jątrzyć.najpierw sojuszniczką Tomka a nagle zmiana w niej nastąpiła.placze że bliźniaka nominowała.no zart.Przeciez wie że to trójka silna tzrymajaca się razem .Boi się Adama ruszyć .dla mnie zrobiła się gorsza niż Ania.

  09.02.2023 17:23
 • Krysia (gość)

  Młoda powinna wygrać jest jedyną osobą która zachowuje się bardzo dobrze jest pracowita

  09.02.2023 15:50
 • Nie znana (gość)

  Uwarzam ze kolejnom edycję farmy powinna wygrać Młoda najbardziej ogarnieta wśród kobiet na farmie bardzo jej kibicuje

  09.02.2023 13:30
 • Nie znana (gość)

  Uwarzam ze kolejnom edycję farmy powinna wygrać Młoda najbardziej ogarnieta wśród kobiet na farmie bardzo jej kibicuje

  09.02.2023 13:30
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×