"Farma" odcinek 3. Kinga zyskała immunitet i... miejsce w sypialni Tomka! Marta złożyła farmerom zaskakującą propozycję! Byli w szoku

W 3. odcinku programu "Farma" skończyła się sielanka, a zaczęły konflikty! Farmer Tygodnia przekazał swój immunitet, a Marta miała dla wszystkich zaskakującą propozycję? Jaką? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Farma" odcinek 3. - co się wydarzyło?

To był pierwszy sądny dzień na farmie. Wszyscy z niepokojem wyczekiwali na powrót rolnika Szymona, który miał zawyrokować, czy uczestnicy poradzili sobie z zadaniem. Składało się ono z dwóch części: wykopek na które pojechała Marta i Iza oraz naprawy wozu przez Kingę. Obie części zadania nie zostały jednak prawidłowo wykonane. Tomek miał tylko instruować najmłodszą uczestniczkę, a pomagał jej wbijać gwoździe. Źle przekazał także dyspozycje dotyczącą wykopków.

Nowy uczestnik i pierwsze zadanie od rolnika Szymona! Kinga jest najsłabszym ogniwem? Zobacz więcej

Podczas selekcji ziemniaków farmerki powinny przywieźć z pola także skaleczone okazy, tak aby wykarmić nimi zwierzęta. Na farmie nic nie może się przecież zmarnować! Rolnik Szymon zdecydował, że zadanie nie zostanie zaliczone. Praca Marty i Izy poszła na marne, a farmerzy nie mogli zatrzymać zebranych ziemniaków. Wywołało to pierwsze konflikty w grupie bo w spiżarni jest coraz mniej jedzenia...

Farmer Tygodnia zdecydował, że swój immunitet przekazuje Kindze. Dało to dziewczynie gwarancję na pozostanie w programie przez cały kolejny tydzień, przywilej zarządzania pracą w gospodarstwie i... miejsce w sypialni Tomka.

Brak wody, prądu, prysznic zrobiony z wiadra. Tak wygląda miejsce, w którym mieszkają uczestnicyZobacz więcej

Pomiędzy wykonywaniem obowiązków Karol rozpoczął kampanię wyborczą. Uważa, że to on najlepiej odnajdzie się w roli Farmera Tygodnia. Kinia nadal zawiadowała zaś projektem zbudowania totemu, co nie wzbudziło entuzjazmu grupy. Tomek stwierdził, że za dużo gada, Zima, że jest zakompleksiona, a Marta, że ma ważniejsze rzeczy do zrobienia niż zabawy..

Sielanka na farmie zdaje się zbliżać ku końcowi, bo Ilona zapowiedziała, że wkrótce pierwsza eliminacja. Zaczyna się prawdziwa gra! Oliwy do ognia dolała Marta, która zaproponowała, aby nagrodę główną, 100 tysięcy złotych podzielić na wszystkich uczestników. Farmerzy zaniemówili z wrażenia..

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×