fear factor nieustraszeni

"Fear Factor - Nieustraszeni". Program, który przekraczał granice obrzydliwości! Widzowie po każdym odcinku długo dochodzili do siebie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Fear Factor - Nieustraszeni" przez zaledwie jeden sezon potrafił na tyle obrzydzić widzom telewizję, że musiała interweniować KRRiT. W każdym odcinku kontrowersyjnego programu Polsatu oglądaliśmy uczestników walczących ze swoim strachem. Nie tylko śmiałkowie, którzy zdecydowali się wziąć udział w "Fear Factor - Nieustraszeni" zmagali się z odrażającymi zadaniami. Również widzowie po każdym kolejnym odcinku długo dochodzili do siebie!

10.11.2018Fear Factor - Nieustraszeni

Przeczytaj także:

"Podwodny świat Antarktydy". Poznaj monstrualne zwierzęta z lodowatych głębin! Gdzie oglądać?

Antarktyda to najmroźniejszy obszar naszego globu. Mimo ekstremalnych warunków panujących na lądzie, pod wodą kwitnie życie. Naukowcy badają morskie głębiny za pomocą specjalnych pojazdów podwodnych, wyposażonych w supernowoczesne kamery. Twórcy dokumentu "Podwodny świat Antarktydy" zapraszają na wyprawę do jednego z najbardziej niedostępnych miejsc na Ziemi!

28.05.2019Podwodny świat antarktydy

"Człowiek, który zabił Don Kichota". Zwiastun legendarnego projektu Terry'ego Gilliama! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna zwariowanej komedii Terry'ego Gilliama „Człowiek, który zabił Don Kichota”. Po 25 latach walki z filmowymi wiatrakami legendarny projekt współtwórcy „Latającego cyrku Monty Pythona” trafia do kin! Pomimo kolejnych doniesień z sal sądowych dotyczących praw do filmu, film do polskich kin wejdzie niezmiennie 10 sierpnia!

30.06.2018Człowiek który zabił Don Kichota

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×