"Fear the Walking Dead" 4B - kiedy polska premiera nowych odcinków? Zobacz kolejne zdjęcia z planu produkcji AMC [ZDJĘCIA]

"Fear the Walking Dead" - produkcja własna AMC, powróci z drugą częścią 4. sezonu już w sierpniu. Tymczasem zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu! Co zdradzają?

Multimedia

Pierwsza połowa 4. sezonu "Fear the Walking Dead" rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba, a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Walka o przetrwanie, intrygi i niepewne sojusze - oto seriale podobne do "The 100"!Zobacz więcej

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace i Jenna Elfman.

Sezon 4B „Fear the Walking Dead” będzie składać się z ośmiu odcinków. Premiera drugiej części 4. sezonu w poniedziałek, 13 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą. Na powtórną emisję AMC zaprasza tego samego dnia o 22:00.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu produkcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×