"Fear the Walking Dead" sezon 5. odcinek 2. Morgan i Alicia dowiadują się o nowym zagrożeniu! Co ich czeka?

Czas sprawdzić, co wydarzy się w 2. odcinku 5. sezonu "Fear the Walking Dead". Do sieci trafił już krótki opis odcinka, a wraz z nim zdjęcia oraz zwiastun. Zobaczcie, co czeka bohaterów "Fear the Walking Dead".

Multimedia

"Fear the Walking Dead" sezon 5. odcinek 2. - co się wydarzy?

Morgan i Alicia spotykają ocalałego oraz dowiadują się o nowym poważnym zagrożeniu. W tym samym czasie misja zostaje wystawiona na próbę, gdy jeden z członków grupy przepada bez wieści. W innym miejscu, Strand nawiązuje kontakt. Autorem scenariusza do 2. odcinka zatytułowanego „The Hurt That Will Happen” jest Alex Delyle a reżyserką Jessica Lowrey.

Aktorzy serialu HBO prywatnie. Sprawdź, jak wyglądają bez charakteryzacji!Zobacz więcej

Premiera 2. odcinka 5. sezonu "Fear the Walking Dead" już w poniedziałek, 10 czerwca o 3:00 (równocześnie z amerykańską premierą) oraz 22:00, oczywiście na AMC. W galerii znajdziecie zdjęcia z odcinka, a poniżej jego zapowiedź.

Zobacz galerię

W 5. sezonie Fear the Walking Dead misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) jest zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie wierzą, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości. Jednak nie tak łatwo odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

„Fear the Walking Dead” produkcji AMC Studios to czwarty pod względem popularności serial wśród kanałów amerykańskiej telewizji kablowej w grupie wiekowej 18-49 oraz, według badań Nielsen live+3, w grupie 25-54. W serialu występują: Lennie James, Rubén Blades, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson i Austin Amelio. Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×