"Fear the Walking Dead" sezon 5. Oficjalna grafika i nowe zdjęcia z planu! Co zdradzają?

AMC zaprezentowało nową grafikę do wyczekiwanego 5. sezonu serialu „Fear the Walking Dead”, który powróci na antenę AMC Polska równocześnie z amerykańską premierą, w poniedziałek 3 czerwca. Zobaczcie też nowe zdjęcia z planu "Fear the Walking Dead" ! Co zdradzają?

Multimedia

"Fear the Walking Dead" sezon 5. - premiera w poniedziałek, 3 czerwca 2019 o 3:00 na kanale AMC!

Premiera 5. sezonu "Fear the Walking Dead" już w czerwcu. Misją grupy w nowych odcinkach serialowego hitu AMC będzie odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Morgan Jones (Lennie James) będzie zdeterminowany, by przewodzić grupie w oparciu o filozofię, u podstaw której leżą życzliwość, oddanie społeczności i nadzieja. Bohaterowie będą wierzyć, że wzajemna pomoc pomoże im zadośćuczynić za błędy popełnione w przeszłości.

Epicka bitwa w ostatnich odcinkach! Jak zakończy się serial AMC?Zobacz więcej

Jednak nie tak łatwo będzie odzyskać zaufanie. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom. Tylko w ten sposób będą w stanie odkryć zupełnie nowy sposób na przeżycie, który na zawsze ich odmieni.

W galerii możecie zobaczyć oficjalną grafikę i nowe zdjęcia z planu "Fear the Walking Dead". Co zdradzają?

Zobacz galerię

"Fear the Walking Dead" sezon 5. - zwiastun:

FILM https://www.youtube.com/watch?v=DtyGmJXfR_E

Piąty sezon "Fear the Walking Dead" powróci na antenę AMC Polska w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w poniedziałek 3 czerwca 2019 o 3:00. Na powtórną emisję zapraszamy tego samego dnia o 22:00.

„Fear the Walking Dead” produkcji AMC Studios to czwarty pod względem popularności serial wśród kanałów amerykańskiej telewizji kablowej w grupie wiekowej 18-49 oraz, według badań Nielsen live+3, w grupie 25-54. W serialu występują: Lennie James, Rubén Blades, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson i Austin Amelio.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×