Felicjańska ma już wyrok za jazdę po pijaku!

Po kilku miesiącach od tego feralnego zdarzenia pewnych jest już kilka rzeczy.

Multimedia

Po pierwsze Ilona Felicjańska otwarcie przyznała się do winy nie tylko w sądzie za pośrednictwem swojego adwokata ale także w wielu udzielonych po wypadku wywiadach. Potwierdziła też, że od lat ma problemy z alkoholem i zastanawia się nad leczeniem.

Po drugie wyjaśniły się także podejrzenia w kwestii kryzysu małżeńskiego Felicjańskiej. Teraz już wszyscy wiedzą że Ilona rozwodzi się z mężem Andrzejem Rybkowskim, z którym ma dwóch synów.

Po trzecie, co ciekawe w świetle tych wszystkich wydarzeń, Felicjańska jakby po typowym katharsis, wydaje się być szczęśliwsza. Na salonach błyszczy, a prasa doniosła już, że na wczasach na Majorce towarzyszył jej przystojny tajemniczy mężczyzna.

I w końcu po czwarte, za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu Felicjańska dostała już sądowy wyrok. Jak czytamy w Super Expressie:

Sąd uznał postawę Felicjańskiej za okoliczność łagodzącą i nie wymierzył jej wysokiego wyroku. Brzmi on rok i trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Modelka musi wpłacić także 1000 złotych na rzecz Społecznego Komitetu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Chyba wszystko dobrze się układa, i chyba nie powiecie, że wyrok był ostry?

Czytaj także: Pijana Felicjańska spowodowała wypadek, teraz przeprasza! Felicjańska o odwyku: Odwiedziłam klinikę, ale się zastanawiam! Felicjańska potwierdza rozwód!

Komentarze

Skomentuj
  • boczek (gość)

    Nie dziwi mnie ten wyrok - uważam, że zgodnie z nowymi przepisami (obowiązującymi od dzisiaj) państwo ukręciło na siebie bicz - zgodnie z prawem - za jazdę po pijanemu i spowodowanie wypadku będzie orzekana kara bezwzględnego pozbawienia wolności. Gratulacje - pudła popękają w szwach. Polska to kraj złodziejstwa i alkoholizmu - takie przepisy nie maja szans.

    01.07.2010 13:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×