Felicjańska o odwyku: Odwiedziłam klinikę, ale się zastanawiam!

Plotkarze są nieubłagani.

Multimedia

Po tym, jak Ilona Felicjańska mając we krwi 2,3 promila alkoholu wsiadła za kierownicę i zniszczyła trzy samochody taranując je, wyszły na światło dzienne informacje o prawdopodobnym rozwodzie gwiazdy.

Niektóre kolorowe tygodniki powołując się na anonimowe źródła pisały, że rozwód Ilony Felicjańskiej z mężem Andrzejem Rybkowskim odbędzie się już wkrótce. Że nowy partner Felicjańskiej, tak ją kocha, że zajmie się nawet jej dziećmi.

Sama Felicjańska i jej mąż nie wypowiadali się na ten temat publicznie. Za to pojawiły się informcje o leczeniu z uzależnienia.

Felicjańska ma ponoć poważne problemy z alkoholem.

Odwiedziłam klinikę, gdzie są prowadzone odwyki, żeby uzyskać wszelkie informacje o uzależnieniu. Na razie jeszcze nie podjęłam decyzji o odwyku. Ale jeśli się zdecyduję, to na pewno poinformuję o tym - powiedziała Felicjańska w rozmowie z Super Expressem.

Miejmy nadzieję, że modelka i prezesowa fundacji Niezapominajka dokona słusznego wyboru. Jak sama mówi w ostatnim czasie zwaliło się na nią zbyt wiele złych zdarzeń, może zatem czas coś zmienić?

Czytaj także: Pijana Felicjańska spowodowała wypadek, teraz przeprasza! "Nie mogę teraz patrzeć na alkohol"- zdradza Felicjańska w rozmowie z "Super Expressem"! Stockinger współczuje Felicjańskiej!?

Komentarze

Skomentuj
 • k (gość)

  zawsze jak jest w życiu alkohol to z dnia na dzień coraz gorsze rzeczy się robi a nie coraz lepsze ...by to zmienić wystarczy nie pić alkoholu ale jak znam życie i ludzi zrezygnują ze wszystkiego co im powiesz tylko nie z alkoholu...taką to władzę nad ludzmi ma alkohol że bez niego ten co go używa nie wyobraża sobie życia

  23.04.2010 22:49
 • aga (gość)

  Nie idź na odwyk!!!! Picie to samo życie -tojedyna przyjemnośc na jaką można sobie pozwolić w tym kraju.

  23.04.2010 06:14
 • żaba (gość)

  A hieny niech ją wdepczą w ziemię,póki jeszcze oddycha......

  22.04.2010 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×