Felicjańska potwierdza rozwód!

Czy bezgraniczna szczerość popłaca?

Multimedia

Najwyraźniej w życiu Ilony Felicjańskiej nastał taki czas, kiedy najważniejsze jest zrzucenie z siebie ciążącego balastu, nie krycie się z tym, co w duszy gra. Była modelka nie boi się mówić otwarcie o bardzo osobistych sprawach. Po tym, jak nie jeden raz opowiadała o tym, że ma poważne problemy z alkoholem i musi się leczyć, teraz zrzuca z siebie ciężar kłopotów małżeńskich.

  • *Szanuję swojego męża, uważam go za wartościowego człowieka, ale przyszedł w moim życiu czas na zmiany.

Obecnie jestem w trakcie przygotowywania dokumentów rozwodowych. Dwa lata temu zrozumiałam, że dłużej nie jestem w stanie żyć w ciągłej niepewności. Ale brakowało mi odwagi, żeby coś z tym zrobić, więc tkwiłam w oczekiwaniu, że sytuacja sama się wyjaśni *- zwierzyła się Felicjańska w rozmowie z miesięcznikiem PANI.

Czy te słowa mają oznaczać, że czeka nas kolejna medialna batalia rozwodowa?

Czytaj także: Felicjańska: Straciłam sponsorów i wielu przyjaciół Spowiedź Felicjańskiej: Jestem alkoholiczką! Ciężkie życie w cieniu skandalu...

Komentarze

Skomentuj
  • basia (gość)

    Trzymam kciuki- dziewczyna próbuje się pozbierać ,no i dobrze - jeśli to było udawane szczęście ,to należy "podziękować",nikt ,kto ma problem alkoholowy nie pije dlatego,że jest szczęśliwy.Powodzenia.

    26.05.2010 16:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×