Felicjańska: Straciłam sponsorów i wielu przyjaciół

Za błędy się płaci.

Multimedia

Niekiedy wysoką cenę. Ilona Felicjańska (37 l.), która ponad dwa miesiące temu temu spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu, w rozmowie z Faktem zdradza, jak zmieniło się jej życie po pijanym rajdzie

 • Przyznam się, że w środowisku celebrytów raczej nie spotkałam się z niechęcią i ostracyzmem. Nie zostałam zlinczowana, choć także nikt mojego postępku nie pochwala. Ostatnio zrezygnowałam z wyjść towarzyskich - zdradza modelka, dodając, że nie wszyscy byli tak wyrozumiali dla jej pijackiego wybryku. - Część przyjaciół odwróciła się ode mnie. Na szczęście tylko garstka. Ale ta sytuacja dała mi brutalną odpowiedź, kto jest kim, na kogo można liczyć w trudnych chwilach. Niektórymi reakcjami znajomych byłam bardzo zaskoczona. Było ich na szczęście niewiele.

A co z działalnością w ramach pomagającej dzieciom fundacji? - Fundacja Niezapominajka nie jest zagrożona. Ale oczywiście jest nam teraz odrobinę trudniej, z wiadomych powodów. Choć udaje mi się pozyskać nowych darczyńców, to niektórzy zrezygnowali ze współpracy, wolą dmuchać na zimne, trochę przeczekać - opowiada Ilona Felicjańska.

Modelka wie, że organizowanie przez nią imprez charytatywnych mogłoby teraz wywoływać niesmak. Postanowiła więc na razie się z nimi wstrzymać. - Czołową imprezą, którą miałam zrobić, było wydarzenie z okazji dnia dziecka. Niestety zrezygnowałam. Z dwóch powodów. Jednym jest ogólnokrajowy kryzys. A po drugie, to po tym co zrobiłam, muszę odbudować swój wizerunek - zdaje sobie sprawę Felicjańska.

Takich plam w życiorysie nie da się wywabić ot tak. Wymaga to czasu i wysiłku. - Na szczęście był to wybryk jednorazowy. Teraz najważniejsze są dla mnie dzieci i fundacja - kończy modelka.

Zobacz również: Pudzian przebrał się za Nergala

Czytaj także: Felicjańska o odwyku: Odwiedziłam klinikę, ale się zastanawiam! Pijana Felicjańska spowodowała wypadek, teraz przeprasza! "Nie mogę teraz patrzeć na alkohol"- zdradza Felicjańska w rozmowie z "Super Expressem"!

Komentarze

Skomentuj
 • a (gość)

  Teresa przesadziłaś...

  05.05.2010 21:11
 • boczek (gość)

  do Teresy. Daj kamień a rzuce w ciebie tępa babo. Powinoo się z całąsurowością prawa nie ważne czy to modelka czy rolnik. Powinna dożywotnio stracić prawo jazdy i ze względu na duże dochody dostać należną grzywnę.

  05.05.2010 08:25
 • q (gość)

  przyjaciół się nigdy nie traci ...tych co się traci-szkoda że tak póżno...

  04.05.2010 21:26
 • teresa (gość)

  Kto jest bez grzechu,niech pierwszy rzuci kamień.Gdyby tak każdy z show biznesu jadąc po pijaku miał wypadek ,to...depresja prawie ogólnonarodowa.

  04.05.2010 17:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×