Felicjańska wyszła z Tworek [ZDJĘCIA]

Czy Ilona Felicjańska (38 l.) wreszcie wygrała z nałogiem? Na razie opuściła szpital psychiatryczny w podwarszawskich Tworkach, gdzie trafiła ponad miesiąc temu.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: FELICJAŃSKA NA ODWYKU! ZNOWU! PIJANA FELICJAŃSKA SPOWODOWAŁA WYPADEK, TERAZ PRZEPRASZA

Czy specjaliści od uzależnień pomogli celebrytce, która publicznie przyznała się do alkoholizmu?

Aby wygrać wojnę z alkoholizmem, trzeba stoczyć przynajmniej kilka bitew. Wiele wskazuje na to, że jedną z nich Ilona ma już za sobą. Kilka dni temu byłą modelkę znów można było zobaczyć na warszawskich ulicach. Jej powrót do publicznego życia może świadczyć o tym, że czuje się dobrze.

Pobyt w szpitalu psychiatrycznym to kolejna odsłona walki celebrytki z nałogiem. Pierwszym krok wykonała rok temu, kiedy publicznie przyznała się do swojej choroby. Ilona świadoma swoich słabości zamierzała się leczyć, lecz często widywano ją również na bankietach. A to może nie sprzyjać walce z uzależnieniem.

CZYTAJ TAKŻE: FELICJAŃSKA POKAZAŁA PIERSI. DLACZEGO? FELICJAŃSKA: STRACIŁAM SPONSORÓW I WIELU PRZYJACIÓŁ

Nasze źródła twierdzą, że Ilona walkę z nałogiem potraktowała poważnie. Najpierw miała trafić do prywatnej kliniki w podwarszawskim Piasecznie, znanej ze specjalistycznych seansów terapeutycznych. Z kolei kilka tygodni temu Ilona zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego w Tworkach. Tam pod okiem psychoterapeutów podjęła kurację. Mamy nadzieję, że dała ona oczekiwany przez nią skutek.

Zobacz również: Glinka zdradza, gdzie pojedzie na wakacje

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×