Fenomen Kasi Tusk. Dlaczego jedni ją uwielbiają, inni nienawidzą?

Dwa lata po tym, jak wystartowała ze swoim blogiem Make Life Easier jej nazwisko stało się marką, a ona sama znalazła się w setce najbardziej wpływowych ludzi w Polsce.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KASIA TUSK ZASIĄDZIE W JURY ZŁOTEJ NITKI ZOFIA ŚLOTAŁA ZASTĄPI KATARZYNĘ TUSK

Katarzyna Tusk, bo o niej mowa, dla rzesz młodych dziewcząt stała się autorytetem, jeśli chodzi o modę i styl życia. Czytelniczki uwielbiają ją i piszą peany na jej cześć w komentarzach na blogu. Niektóre wprost przyznają, że stały się uzależnione od zaglądania na jej bloga - robią to po kilka razy dziennie. Ale nie brakuje też takich, u których budzi zgoła odmienne emocje. Jej blog atakują hejterzy - anonimowo wypisują negatywne komentarze.

"Jesteś głupia", "Wyglądasz jak ciotka-klotka", "Wyglądasz jak na kacu" "Twoje włosy wyglądają, jakby były niemyte przez tydzień" - to jedne z łagodniejszych opinii.

CZYTAJ TAKŻE: KASIA TUSK JEST ZA CHUDA? KASIA TUSK BĘDZIE WYKŁADOWCĄ!

  • Blogerzy, którzy publikują fragmenty swojego życia online, regularnie spotykają się z ciężką krytyką swojej osoby bez żadnego wyraźnego powodu. Czasem usłyszy się potok wulgaryzmów za to, że nie polubiło się jakiegoś filmu, a czasem, bo kupiło się kawę - mówi Andrzej Tucholski, jeden z 30 najbardziej wpływowych polskich blogerów, autor bloga jestKultura.pl. - Być może niechęć i zazdrość budzi to, że jest córką premiera. Początkowo plotkowano, że blog Make Life Easier miał być PR--owskim chwytem sztabu wyborczego premiera. - Kasia Tusk dodatkowo musi zmagać się z tym, że dostaje od czasu do czasu "odłamkowymi" opiniami o swoim tacie. Ale to już zupełnie dziwne rozumowanie - jest dorosłą, samodzielną osobą. No i nie rządzi krajem. Krytykowanie jej za pracę rządu trochę się nie klei - uważa bloger.

Czytaj więcej: polskatimes.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×