"Feria: Najciemniejsze światło". Nowy serial już wkrótce na Netfliksie! Co jeśli nasi rodzice nie są ludźmi, za których ich mamy?

Fani mrocznych historii i seriali w konwencji thrillera mają powody do radości! Już wkrótce na Netfliksie pojawi się produkcja zatytułowana "Feria: Najciemniejsze światło". O czym będzie opowiadać?

Multimedia

"Feria: Najciemniejsze światło" - o serialu

Są takie historie, w których nic nie jest takie, jak się wydaje. Do grona tego typu produkcji już za kilka dni dołączy serial "Feria: Najciemniejsze światło". Co się stanie, gdy dwie nastoletnie siostry odkryją, że ich rodzice są potworami? Eva (Ana Tomeno) i Sofia (Carla Campra) muszą stawić czoła straszliwej zbrodni, która pochłonęła 23 ofiary i którą prawdopodobnie popełnili ich zaginieni rodzice. Jakim sposobem siostry przetrwają w miasteczku, którego mieszkańcy ich nienawidzą? Czy to możliwe, że nie znały prawdziwego oblicza swoich rodziców, a może istnieje jakiś powód, dla którego są zamieszane w te wydarzenia? Tą ścieżką będą kroczyły Eva i Sofia w Ferii — miasteczku, w którym pod powierzchnią rzeczywistości kryje się fantastyczne uniwersum.

Nowy film już na Netflix! Czy tej wojny można było uniknąć?Zobacz więcej

Produkcja zatytułowana "Feria: Najciemniejsze światło" pojawi się na Netfliksie już 28 stycznia 2022 roku. Jest to thriller fantastyczny osadzony w latach 90. ubiegłego wieku. Jego akcja toczy się w andaluzyjskim górskim miasteczku, którego mieszkańcy nie są bez winy. W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Marta Nieto, Ana Tomeno, Carla Campra, Ángela Cremonte, Patricia López, Isak Férriz oraz Ernest Villegas. Twórcami serialu są Agustín Martínez oraz Carlos Montero.

Zobacz galerię

Premiera serialu "Feria: Najciemniejsze światło" już 28 stycznia 2022 roku, wyłącznie na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×