Festiwal Filmowy w Gdyni 2019. Agnieszka Woźniak-Starak, Marta Żmuda-Trzebiatowska i inne gwiazdy na czerwonym dywanie w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w Gdyni przy okazji 44. Festiwali Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od czasu śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Na czerwonym dywanie pojawiły się też gwiazdy polskiego kina. Jak się zaprezentowały?

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak na czerwonym dywanie w Gdyni

Zakończył się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W czasie gali finałowej w gdyńskim Teatrze Muzycznym przyznano nagrody będące zwieńczeniem festiwalu. Złote Lwy powędrowały do Agnieszki Holland i twórców filmu "Obywatel Jones". Srebrnymi Lwami nagrodzono Macieja Pieprzycę i jego film "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Film "Ukryta gra" Łukasza Kośmickiego otrzymał m.in. nagrodę specjalną festiwalu. To właśnie dla tej produkcji w Gdyni pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak.

Złote Lwy dla "Obywatela Jonesa"! Do kogo trafiły pozostałe nagrody?Zobacz więcej

Za produkcję "Ukrytej gry" odpowiada Watchout Studio Piotra Woźniaka-Staraka. Milioner zmarł w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno, gdy jego motorówka podczas zakrętu przewróciła się. Na festiwalu w Gdyni Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się razem z teściami, Anną i Jerzym Woźniakami-Starakami. Podczas pokazu filmu "Ukryta gra" dziennikarka TVN nie kryła wzruszenia. Polały się łzy. Cały czas mogła jednak liczyć na wsparcie najbliższych. Przed galą zamknięcia festiwalu, nie pozowała do zdjęć.

Na czerwonym dywanie pojawili się przedstawiciele polskiego świata filmu. Swoimi kreacjami zachwycały m.in. Małgorzata Kożuchowska, która promuje film "Proceder", Maria Dębska, wcielająca się w Aleksandrę Szczerbińską w filmie "Piłsudski" oraz zbierająca pochwały za film "Mowa ptaków" Marta Żmuda-Trzebiatowska. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz galerię!

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Już nigdy nie wróci do telewizji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×