festiwal filmowy w gdyni

"Ostatni komers" [RECENZJA]. Pierwszy joint, pierwsza miłość, pierwszy seks, a potem życie stanie się trudniejsze. Kapitalny debiut!

"Ostatni komers" to największa sensacja 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już dawno nikt w polskim kinie z taką lekkością nie opowiadał o nastolatkach, w żaden sposób nie próbując ich oceniać czy stawiać się w roli mentora. Oceniamy film "Ostatni komers". Film już w kinach, a przed chwilą podziwiała go publiczność festiwalu Młodzi i Film 2021!

21.06.2021Recenzja

Festiwal Filmowy w Gdyni 2020. Które filmy otrzymają Złote Lwy? Transmisja gali zamknięcia w TV i online. Sprawdź, gdzie oglądać!

Nadzwyczajna rzeczywistość roku 2020 nie oszczędziła branży filmowej. Odwołane festiwale, obostrzenia sanitarne, zamknięte kina, liczne utrudnienia w produkcji... To wszystko dotknęło zarówno widzów, jak i twórców. Na szczęście, znaczna część festiwali zmieniła termin i odbyła się w formule online. Tak właśnie jest w przypadku 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego ceremonia zamknięcia będzie transmitowana w telewizji i w Internecie. Gdzie i kiedy będzie można ją obejrzeć?

11.12.202045. FPFF w Gdyni

"Bóg Internetów" [RECENZJA]. Od zera do youtubera, czyli krótka historia o tym, jak zrobić z siebie kretyna w sieci i zdobyć fejm

W momencie, gdy piszę te słowa, w internetkach rozgrywa się kolejna jutubowa drama. Jeden YouTuber oskarża drugiego, tamten odpowiada, włącza się trzeci. Nie ma sensu zagłębiać się w szczegóły, bo co dzisiaj jest w trendach, jutro odejdzie w zapomnienie. O świecie internetowej sławy opowiada film "Bóg Internetów" w reżyserii Joanny Satanowskiej. Oceniamy!

10.12.2020Recenzja

"Dolina Bogów". Bérénice Marlohe w Polsce. Dziewczyna Bonda przyleciała do Polski promować nowy film!

Podczas gdyńskiego festiwalu filmowego, 18 września, po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w konkursie głównym film pod tytułem DOLINA BOGÓW w reżyserii Lecha Majewskiego (Ogród Rozkoszy Ziemskich, Młyn i Krzyż). Główną rolę kobiecą zagrała w nim francuska aktorka Bérénice Marlohe, którą widzowie pamiętają do tej pory jako piękność przy boku Jamesa Bonda w „Skyfall”.

17.09.2019Dolina Bogów

"Kler" [RECENZJA]. Pedofilia, pijaństwo, pozamałżeńskie ciąże i drogie samochody, czyli polski Kościół według Wojciecha Smarzowskiego

Seans „Kleru” Wojciecha Smarzowskiego nie należał do najprzyjemniejszych momentów mojego życia. Nic dziwnego, bo „Kler” to film, który ma uwierać, ma boleć, ma szokować, ma być niewygodny, ale przede wszystkim ma zadawać pytania. I to Wojciech Smarzowski robi, chociaż wielu osobom nie będzie to na rękę... Oceniamy „Kler” tuż po ogólnopolskiej premierze na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

28.09.2018Kler

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×