Festiwal Filmowy w Wenecji

Festiwal w Wenecji 2022. Jakie filmy powalczą o Złote Lwy?

W tym roku odbędzie się 79. edycja Festiwalu Filmowego w Wenecji. W konkursie głównym o Złotego Lwa powalczą 23 filmy. Wśród nich znalazła się głośna produkcja Netflixa, "Blonde" Andrewa Dominika. Film biograficzny o Marilyn Monroe wzbudził szereg kontrowersji, mimo że jego premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku. Obraz jest pierwszą produkcją Netflixa, która otrzymała kategorię wiekową NC-17, co jest równoznaczne z tym, że film nie będzie dostępny dla widzów poniżej 17 roku życia.

28.07.2022Festiwal Filmowy w Wenecji

"30 srebrników". Teaser nowego hiszpańskiego serialu HBO Europe. Światowa premiera na Festiwalu Filmowym w Wenecji!

Nowy hiszpański serial HBO Europe "30 srebrników" będzie miał swoją światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcja wyreżyserowana została przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, który wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

29.07.202030 srebrników

"La La Land" zachwyca krytyków w Wenecji! Kiedy film trafi do polskich kin?

Romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood - Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” przedstawia muzyczną opowieść tym razem w znacznie lżejszym tonie. Najnowszy obraz Damiena Chanelle’a La La Land otworzył tegoroczny, 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji i zachwycił krytyków! Sprawdźcie, kiedy produkcja trafi do polskich kin,

03.09.2016La La Land

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×